Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Én 14 éves vagyok a srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én 14 éves vagyok a srác nálam 7 évvel idősebb. mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egyik barátnőméknek új házuk van és ő ott dolgozik jelenleg a házon. Nagyon tetszik nekem és hát már volt pár olyan pillantása, hogy neki is én, de egyik haverom szerint hülyeség, mert ha mégis lenne valami úgy is csak arra hajtana... pedig nagyon tetszik nekem és én még nem akarok vele olyasmit csinálni... ha tényleg sikerülne randizni esetleg párkapcsolatban lenni vele akkor ő pedofil lenne én meg k***a... ebből ki lehet valahogy mászni ???
2012. márc. 14. 15:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ki lehet, 14 évesen ne kezdj huszonévesekkel, így.
2012. márc. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Persze babukám, felejtsed el nagyon gyorsan.

Apa voltam.

2012. márc. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 DJ_Whiteman ***** válasza:
32%
Ez butaság:) Szokták mondani, hogy a kor nem számít, és ha ti is így gondoljátok akkor nem is fog. Ha összejön, és nem a szex lesz az egész alapja, akkor ne érdekeljen benneteket, hogy ki mit mond.
2012. márc. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne, a kor nem számít, főleg mikor a tizenhárom-tizennégy éves lányok rajongását a jóval idősebb pasas kihasználja...
2012. márc. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
nem is akarok, mert bele gondolva, más szeméből nézve teljesen hülyeség... csak hát nem jó érzés, hogy reménytelen... állítólag mindenre van megoldás...
2012. márc. 14. 15:52
 6/16 anonim ***** válasza:
Vársz öt évet, újra próbálkozol.
2012. márc. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

de nagyon is számít mert más életrciklusban avgytok ő már dolgozik kereső ember te meg eltartott tanuló vagy. nem működik ez így te még gyerek akarsz maradni hülyéskedni ő meg már felelősségteljes felnőtt aki azon agyal hogy hogy fizesse ki a villanyszámlát...

felejtsd el és utólag rájössz mekkora ökör voltáél

2012. márc. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Régen én is hülyének tartottam az olyan lányokat, akik huszonéves pasikat akartak fogni, de én nem akartam... csak megtetszett és rossz lenne ha r****cnak tartanának emiatt, mert tuti nem feküdnék le vele és ha ő meg még is azt akarná akkor elküldöm őt a tudjuk hova... :D mert valószínű ő akkor nem szeret... de egy próbát megér a beszélgetés, ismerkedés aztán ha nem jön össze akkor nem lesz nagy tragédia, mert nem ő az akit keresek... :D
2012. márc. 14. 15:57
 9/16 anonim ***** válasza:
Jam, csak mondjuk egy huszonéves nem akar 2 évet várni a szexszel, tehát szerintem bele se kezdj, mert ha megszereted és megszeret akkor csak szenvedni fogtok, vagy mégis odaadod magad neki.
2012. márc. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Miért lenne szenvedés ? Ennyire fontos a szex ? A régi időkben 18 évesen még szüzek voltak a lányok most meg már itt tartunk... :/ Tudom, hogy a szerelem velejárója meg minden, de azért nem igaz, hogy nem lehet kibírni nélküle.
2012. márc. 14. 16:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!