Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ez mi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mi?

Figyelt kérdés

Van egy lány suliba, aki 2 évvel alattam jár és nagyon tetszik. És azt vettem észre, hogy kicsit messzebbről tök bátran é sokat szemezik velem, viszont ha elmegyek mellette vagy a közelébe vagyok, akkor pedig alig néz rám, csak néha-néha. Tetszhetek neki és csak félénk kicsit vagy mi ez?

17/F


2012. márc. 14. 14:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem tetszel neki, csak nem akar túl nyomulós lenni, azzal hogy akkor is bámul, ha közelebb vagy. Az is lehet, hogy félénk. Ha tetszik, kezdeményezz. :)
2012. márc. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

kezdeményezz. legrosszabb esetben mi lesz? visszautasít? és akkor mi van? nem dől össze a világ ;)

emlékezz: Aki mer, az nyer ;)

2012. márc. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tetszel neki, csak fél, zavarban van a közeledben. Egy ideig ezt fogja csinálni. Próbálj többet beszélgetni vele, akkor oldódni fog.


23/N

2012. márc. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tetszel neki, csak mikor a közeledbe kerül zavarba jön...ennyi az egész.

A legtöbb embernek megvan ez a tulajdonsga

2012. márc. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!