Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Csók az első randi végén?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Csók az első randi végén?

Figyelt kérdés
Ha már beszéltünk meg másikat is, akkor illik csókkal zárni? Nem szeretném, hogy "férfiatlannak" nézzen. Mi a véleményetek?
2012. márc. 13. 23:32
 1/9 anonim ***** válasza:
nem
2012. márc. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Inkább puszi csak még.
2012. márc. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
kb. hányadiknál "szokás" ?
2012. márc. 14. 00:10
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát, én a második randin már megcsókoltam. De csak szájra puszi, tehát nem nyelves. Azt majd még több randi után, ha már volt egy kis fogdosás, meg már bensőségesebb az egész.
2012. márc. 14. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nálam másodikon volt szájrapuszi, harmadikon nyelves csók. De ez így nekem tetszett. :) (lány vagyok)
2012. márc. 14. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ez attól is függ hány évesek vagytok! Én most ismerkedem egy férfival, mivel nem gyerekek vagyunk így már az első "randin" volt csók. Igaz elég érdekes szituáció volt, de mindketten akartuk.

Az is igaz, hogy már régóta ismerem.

2012. márc. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
első randin ne csókold meg! :D majd a következőn. hidd el ez sokkal jobban tetszik a csajnak is :)
2012. márc. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kizárt. Ha a csaj akar akkor se hagyom.


23F

2012. márc. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
még ne mert a csaj azt fogja hinni hogy nagyon nyomulsz legalábbis a nagy része
2012. márc. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!