Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyha elvinne egy fiú randizn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyha elvinne egy fiú randizni, és utána én szeretnék vele lefeküdni ez nem lenne egy kicsit tolakodó? Bár nem az első randi után

Figyelt kérdés
2012. márc. 10. 12:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem:)
2012. márc. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem. Egyenlőek vagytok. Szerintem nem tolakodó. :)
2012. márc. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát és az ciki lenne ha megkérdezném bár nem tom :/
2012. márc. 10. 13:12
 4/6 anonim ***** válasza:
Alakíts úgy a helyzetet, hogy ő akarja. Ne beszéld meg előre, hagyd meg neki a vadászélményt. Nekem például volt olyan lány, aki azzal mondta le az első randit, hogy most épp megvan neki, de két nap múlva már ok, nem is kerestem meg, valami ebben az egyértelműségben elveszett. Már nem volt izgalmas.
2012. márc. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk főzz neki vacsorát, vagy mond, hogy egy filmet meg szeretnél vele nézni otthon, de nem mered egyedül, és úgy alakuljon, hogy nincs senki nálatok. Legyél könnyú lezser ruhában... Te pedig csak hagyd magad.:)
2012. márc. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen h írtatok :P de azért irhatook ég xd:))
2012. márc. 10. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!