Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem keres, ha megígérte?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem keres, ha megígérte?

Figyelt kérdés

Voltam egy őrült jó hangulatú buliban. Táncoltam a barátnőmmel meg minden, és egyre közelebb került hozzám egy csávó. Láttam, hogy mindig engem néz.Leültem egy kicsit, mert fájt a lábam. Oda jön hozzám, megkérdezi, hogy mi a baj, miért nem táncolok. Hát mondom fáj a lábam. A csávó mondta, hogy ő kimegy, mindjárt visszajön és akkor táncol velem. 10 pec múlva visszajött, ugyanúgy mellettem táncolt. Megkérdezte, hogy van-e kedve táncolni velem, mondom neki, hogy persze. Ahogy beszélgettünk, meg táncoltunk egy közelebb simult hozzám, átölelt. Egész este vele voltam, nagyon aranyos srác és megtetszett. Próbálkozott a csókkal, de nem engedtem neki. Amikor vége lett a bulinak kihívott a teraszra. Aztán láttam, hogy mindig csak a számat nézi, majd a szája egye közelebb került az én számhoz és csókoloztunk. Az este folyamán, ha 5-ször nem, akkor 1-szer se mondta, hogy nagyon szép vagyok, meg nagyon szimpatikus vagyok neki. Majd elkérte a számomat, és mondta, hogy holnap majd fel hív és elmegyünk valahová. Másnap reggel látom, hogy bejelöt Facebookon, de se írni nem írt, se semmi.. várom a hívását, kb. 3 napja..

Most én rontottam el valamit, vagy csak nem jövök be neki?

Kérlek segítsetek, mert nagyon kétségbe vagyok esve!:((



2012. márc. 12. 15:17
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
részegen még tetszettél neki, másnaposan már nem.
2012. márc. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem volt egyáltalán részeg, kólázott, mert vezetett..
2012. márc. 12. 15:23
 3/7 anonim ***** válasza:
lehet, hogy nem akart lerohanni, meg ha már bejelölt facebook-on akkor feleslegesnek tartja a hívást. legyél online chat-en, ha tetszel neki, tuti rád ír.
2012. márc. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Pasik és az ígéretek!pfff... ahányszor már becsaptak annyiszor lenne egy ezresem, akkor már gazdag lennék!
2012. márc. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezek szerint te még nem hallottál a 3 napos szabályról, mely eredetileg Jézustól származik. Mikor meghalt, várt 3 napot hogy feltámadjon :D . Pénteken azért nem, mert még senkihez sem jutott el a halálhíre, szombaton azért, mert mindenki melózott, vasárnap pedig mindenki gyászolt a templomokban. Így végül, hétfőn támadt fel! Innen ered a férfiak 3 napos szabálya, azaz 3 napig nem szabad keresnünk a nőt az első randi/találkozás után. Ha letelt a 3 nap, utána kezdj el aggódni. :)
2012. márc. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
81%

Férfi és nő naplóvezetése :

06.04.,17:35

Nő: Ma megismerkedtem a kávézóban egy aranyos, kedves és és jóképű sráccal. Elkérte a telefonszámomat. Remélem nemsokára felhív.

Férfi: Ma felszedtem egy kis csajt egy kávézóban. Szinte könyörgött a szemeivel, hogy kérjem el a számát. El is kértem, hadd örüljön. ********** jó s.gg. van.

Ugyanazon a napon, 18:22

Nő: Még mindig nem hívott. Lehet, hogy rosszul mentette el a számomat!?

Férfi: Kéne inni egy sört.

Még mindig ugyanazon a napon, 19:46

Nő: Biztos a szolgáltatónál van a probléma. Fel is hívom őket.

Férfi: Kéne inni még egy sört.

És még mindig ugyanazon a napon, 20:54

Nő: Nincs területi kiesés a szolgáltatómnál. Felhívtam a másik kettőt is. Dettó…

Férfi: De ********** jó ez a sör.

06.05., 09:54

Nő: Talán ma felhív. Magammal hoztam a töltőmet, nehogy lemerüljön a mobilom.

Férfi: B@sz.ttul fáj a fejem…Visszaalszom még egy kicsit.

Ugyanaznap 18:40

Nő: R.h@dt, sz.mét áll@t. Utálok minden pasit. A csajok azt mondták, sz@rj@m le, majd jön másik.

Férfi: Kiraktam a csajomat. Már megint átnézte a telefonkönyvemet. Talált benne valami J.S. Petrát és kiverte a hisztit. Annyira azért nem jó vele k.félni, hogy elviseljem a f@.szság@it. Igaza volt a haveroknak, minden nő egy r.b@nc. Mellesleg azt sem tudom, ki az a J.S. Petra.

Még mindig ugyanaznap 19:59

Nő: Finom ez a csoki.

Férfi: Eszembe jutott ki az a J.S. Petra! A jó s.ggű csaj, a kávézóból. Felhívom, hátha összejön egy numer@ még ma estére.

06.06., 10:11

Nő: Úristen! Csodás volt a tegnap este!! Felhívott Peti és randiztunk.Moziban voltunk, megnéztünk egy áll@tira romantikus filmet. Olyan jó volt hozzábújni és érezni az illatát. Aztán hazakísért és csókkal búcsúztunk. Azt hiszem SZERELMES VAGYOK!!!!

Férfi: F@sz@ kis estém volt tegnap. Felhívtam a jó s.gg. csajt. Persze a számomat elfelejtettem letiltani. Elmentünk moziba, megnéztünk valami ó.tv@r, nyálas, f.s filmet. Egész este a nyakamon lógott, azt hittem, legalább

majd lesz valami éjszaka. Még haza is kísértem, ez a h.lye lib@ meg lesm@rolt, aztán lelépett. Képes volt otthagyni meredező f@r.okk@l…Ku.r.vár@ megérte.

06.08. 06:34

Nő: Tegnap felhívtam Petit, hogy jöjjön át vacsorára. Kivettem egy nap szabit.. Reggel 6-kor keltem, elkezdtem főzni. Háromfogásos vacsit készítettem. Aztán összekészültem és vártam. Kicsit késett, de olyan aranyos volt, hozott egy üveg vörös bort. Nagyon ízlett neki a főztöm. Jó sokat beszélgettünk. Aztán picit berúgtam…és…lefeküdtem vele. Tudom, hogy nem kellett volna, de a a fejembe szállt. A csajoktól is megkaptam a magamét…de IMÁDOM Petit!!!!

Férfi: Tegnap áthívott a csaj vacsorára. Elég sz@r volt a kaja, de nem is jóllakni mentem oda. A pofája egész este be nem állt. Vittem egy üveg bort, hogy hamarabb ellazuljon. Tízkor már a bugyijából bújtattam ki. Jót d.gtunk, már rám fért.

07.04. 10:00

Nő: Már jó ideje nem írtam…boldog vagyok. Petivel 1 hónapja járunk. Tegnap elvittem bemutatni a családomnak. Olyan édes volt, türelmesen és figyelmesen hallgatta végig a húgomat, pedig csak 16 éves. És még fel is ajánlotta neki, hogy tarthatnak nála a barátnőivel egy medencés bulit. Persze csak az ő felügyeletével,nehogy baj legyen. Hát nem egy tündér??! Peti Apuval picit berúgot, Anyu érdekes módon csak mosolygott ezen…

Férfi: Tegnap Petra átcipelt a családjához. A fater egész jó fej, de a mutter egy igazi házisárkány. Viszont a húga kib@sz.tt jó csaj, kár, hogy nem vele találkoztam először.

08.15. 08:05

Nő: Azt hiszem Péternek van valakije…Ennek utána kell járnom.

Férfi: Tegnap felszedtem egy kis csajt a kocsmában. Jó nagy du.d@i vannak. Szinte remegett az örömtől, hogy meghívtam

egy italra. Elkértem a számát…majd felhívom.

08.16. 11:13

Nő: Igazam volt. Annak a roh@déknak van valakije rajtam kívül. Utálom az összes pasit!

Férfi: Kiraktam Petrát. Belenézett a mobilomba és megtalálta valami N.M.Orsi számát. Azt se tudom ki az…

2012. márc. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
te jó ég! ez a napló nagyon durva...
2012. aug. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!