Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Miért nem keres?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Miért nem keres?

Figyelt kérdés
Társkeresőn ismerkedtünk meg, eléggé bejön nekem. Felvett facebookra és beszéltünk néhányszor (háromszor egy hét alatt) utána 2 napig nem, két nap után ráírtam én is, mert eddig mindig ő írt rám és bátorítani akartam. Ez volt kedd este és azóta nincs fent facebookon és nem keres. Szerintetek letiltott, facebook aktivitása van az üzenőfalon, csak nem elérhető a chaten? Keressem vagy szerintetek nem érdemes írni neki levelet?
2012. márc. 11. 13:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Gondolom úgy volt vele, hogy nem kerested és azt hitte, hogy nem jön be neked, így keresett másik csajt akinek tetszik.
2012. márc. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De én kerestem utóljára kedden este, meg én vagyok a lány a fiúnak kell keresni a lányt
2012. márc. 11. 13:48
 3/8 anonim ***** válasza:
Keress engem majd én válaszolok is neked.:-)
2012. márc. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Látod épp ez a baj, hiába te vagy a lány, nem vetted észre, hogy már nem úgy működik mint az őskorban?

Keresett olyat aki ír neki és nem sz*rja le.

2012. márc. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
egyáltalán nem szartam le, ezt ő is érezhette. Ha érdekelném biztos keresne. Az a baj nem is értem úgy váltunk el kedden, h örül, h beszélhettünk, reméli még fogunk. :( :(
2012. márc. 11. 14:02
 6/8 anonim ***** válasza:
Hidd el úgy érzi nem érdekled, csak egyszer kerested, tudom miről beszélek.Téged sem érdekelne egy srác aki egyszer ír csak rád aztán mindig rád vár...
2012. márc. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hogyan is kereshetném egyébként ha soha nincs fent chaten és én meg már ott tartok, h egész nap konstans fenn vagyok :(
2012. márc. 11. 14:09
 8/8 anonim ***** válasza:

szerintem talált volna rá alkalmat, hogy keressen ha komolyan gondolja

hagyd annyiban a dolgot

2012. márc. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!