Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vannak még olyan lányok akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még olyan lányok akik hisznek a mesékben?

Figyelt kérdés
2012. márc. 11. 15:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Én a mikulásban is hiszek. Mindig hoz ajándékot.


53/F

2012. márc. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 lila nyuszi ***** válasza:

2 éve még hittem, már nem, csak elhitetem magammal, hogy talán nekem is lehetséges mesébe illő szerelem.


20/N

2012. márc. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
mit értesz mese alatt?
2012. márc. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Igen, ha elég jóképű a srác, aki a mesét előadja.
2012. márc. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
89%
igen! hiszen mind a szőke herceget,a fehér királyt várják,de néha csak egy sötét paraszt érkezik...;D
2012. márc. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Jaj nyuszika:)

Nem szabad feladni!

2012. márc. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Én hiszek. Lehet naiv vagyok, sokszor meg is kapom, de én már csak ilyen álmodozó maradok :)

24/N

2012. márc. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

ÉN!

22/L

2012. márc. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Álmodozó típus vagyok, aki a való világban él :)
2012. márc. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

de amúgy igen, mesébe illő szerelem lenne a legszebb, nagyon szép is lenne


amúgy én vagyok így egy fiúvak,akivel mesébe illő a viszonyunk,még alig ismerjük egymást ,de rengeteget moslygunk szemezgetünk egymással,sokat beszélnük is,bíztatjuk egymást,és segítünk egymásnak,de egyenlőre valahogy egyikünk se akar semmit,jól érezük magunkat ebben a kellemes szituációban,h egymást figyeljük,és jól érezzük magunkat minden csók együttjárás meg egyebek nélkül...élvezzük,h csak annyi van,h egymásra nézünk,és mosolygunk,és így ennyi...kicsit olyan gyerekesek vagyunk mindketten,meg szabadságszeretőek ,valószínű ezért nem jövünk össze,de mindkettőnknek jó ez így,így látom rajta is,ő sem akar semmit,csak ez a kölcsönös szimpátia van meg..pedig már elmúltunk 20 évesek,de akkor is jó ez így,nagyon jó érzés, a tudat,h ő ott van meg én is neki,és jól el vagyunk a magunk kis világában,aztán ha együtt vagyunk,akkor is jól el vagyunk, de nincs köztünk semmi,egyszer majd lesz de még nem jött el az ideje,mert egyikünk sincs kész egy kapcsolatra...tudom h nevetségesen hangzik amit írtam,de tényleg így van..és jó:)

2012. márc. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!