Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a rosszabb? Ha megmondom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a rosszabb? Ha megmondom faternak, hogy nem tudok csajozni, vagy ha nem mondok semmit és búzának hisznek?

Figyelt kérdés

2012. febr. 9. 23:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Kérdésedre válaszolván, talán az első. Mert akkor jön a showder, hogy majd ő megtanít. Na az százszor rosszabb mindennél.


Amúgy meg miért kell ezzel foglalkozni?

2012. febr. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

:)

mondd meg az öregnek, szerintem még tanácsokat is fog adni :))

2012. febr. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Fatertól és a jófejségétől függ.

Egyáltalán: miért kéne elmondani?

Vagy miért gondolod, hogy búzának hisznek/hinnének?

2012. febr. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Hát csak azért, mert egyre többet kérdezi, hogy "Na miujság a csajokkal?" Én meg akkor csak annyit tudok mondani, hogy hát semmi különös... :D
2012. febr. 9. 23:07
 5/14 A kérdező kommentje:
Amúgy meg fater csajozási tippjei szerintem kicsit idejétmúltak már, mert nem mai gyerek a fater :D
2012. febr. 9. 23:08
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Mondd neki hogy a szomszédasszonyt dugod, többet nem fogja kérdezni. :'D
2012. febr. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

"fater csajozási tippjei szerintem kicsit idejétmúltak már, mert nem mai gyerek"


Bocs, hogy közbe szólok, de én pl. mindent amit a férfiakról tudok azt a nagyimtól tanultam. Ő mesélt a fiúkról és, hogy azt hogyan kell megszelídíteni... és hát teljesen bejött amit mondott. A lényeg, hogy vannak dolgok amik nem változnak. Szóval annyira nem lebecsülendő az idősebb korosztály sem. :D

2012. febr. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Haggyad már, búzának nem fog hinni... és amíg te nem vagy, addig ki a f a sz t érdekel?
2012. febr. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
kérd meg,hogy fizessen már be egy menetre valami jóféle lakásosnál.
2012. febr. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Hát ha ez a két opció van, akkor inkább mondd hogy nem tudsz csajozni. Hallgass az öregre, nem akar ő rosszat.


A tippjei lehet hogy nem lesznek hatásosak, de legalább bízhatsz benne, hogy nem fogsz leégni valami marhasággal.


Amúgy a helyedben ha legközelebb kérdezné hogy mizu a csajokkal, én azt mondanám hogy "Hát édesapám...! Az a helyzet, hogy a mai lányok nem érik már be nyalókával. Vagy csengetek, vagy húzok a puttonyba."


Aztán ha csúszik a bankjegy a zsebedbe, majd ne szórd el, hanem bérelj fel egy csajt, hogy néha menjen át hozzátok, és lógjon veled. Játszátok el mint ha járnátok. 2 hét bőven elég. Biztos akad rá jelentkező!!!


Mondjuk 500Ft-os órabért adsz a csajnak. Még az is lehet, hogy a nagy semmittevés közepette -mikor nálatok vagytok- lehúzza a bugyit, hogy hatásosabb legyen az álcázás.

2012. febr. 10. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!