Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek ha első rámnézésre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha első rámnézésre kockának és tudósnak hisznek? 18f

Figyelt kérdés
kezdem unni ezt az egészet,visszaveszi az önbizalmam...,
2010. jan. 21. 20:13
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez ennyire zavar, változtass a külsődön.
2010. jan. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
59%
Neülj annyit a wow előtt..
2010. jan. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
az a gáz h nemülök és mégis, változtattam a külsőmön is pl épp ma divatosabb frizura, de rózsaszín ing meg ilyesmi, nem fogok olyat felvenni pfujj:S a szemüvegem meg szeretem, nem váltanék lencsére
2010. jan. 21. 20:15
 4/33 A kérdező kommentje:
és sztem megvan a magam stílusa is , enyhén rockos, néha pulcsi, és többször zenekaros póló
2010. jan. 21. 20:16
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
passz... ha tudod hogy valojában nem vagy az, akkor ne zavarjon... aki majd megismer és látja rajtad hogy nem vagy az, majd tudja értékelni
2010. jan. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%
Miért zavar? Tök hülye vagy?
2010. jan. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%

Hát... amiket leírtál, ezek alapján nekem nem tűnsz kockának :D Meg szerintem ez nem azon múlik, h van-e szemüveged vagy nincs. Talán járj el sportolni, mert szerintem az ilyen tipikus 'kockafiúk' ált. kis vékonyak. :D Remélem segítettem. :)


17/L

2010. jan. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
igazábol az zavar h többször mintha rajtam kaccagnának a csajok, direkt nem raj csajokat meg diszkós cicákat néztem ki magamnak de akiket kinéztem azok is olyanok h :S kicsi vagyok és szemüveges és mindjárt leírnak a csajok grr :S, igaz közrejáccik rá h visszahúzódóbb fajtábol vagyok de eljárok baráti körökbe meg koncertezni meg h neked is igazad legyen wowos válaszoló, hétvégente vasárnap v ha jut rá időm wowozom is :) de ha lenne valami kis remény szikla a csajoknál szerintem azt a max 1 órát sem ott tölteném ...:)
2010. jan. 21. 20:22
 9/33 anonim ***** válasza:
82%
mert milyen magas vagy? a túl alacsony fiúk nekem se tetszenek :S mondom, menj el kondiba, az önbizalmad is nőni fog, ha látod az eredményeket ^^
2010. jan. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
88%
Reményszikla! :-D hahaha! Elég lenne abból egy kavicska is!
2010. jan. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!