Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek ha első rámnézésre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha első rámnézésre kockának és tudósnak hisznek? 18f

Figyelt kérdés
kezdem unni ezt az egészet,visszaveszi az önbizalmam...,
2010. jan. 21. 20:13
1 2 3 4
 21/33 anonim válasza:
100%
Azt mondod tudósnak néznek, vagyis feltételezem van agyad. Én azt ajánlom hogy a kapacitásának legalább felét próbáld a saját, és mások működésének, motivációik, érzéseik megértésére használni. Egyrészt az emberek szeretik, ha foglalkoznak velük úgy igazán, másrészt ha megtanulod ezeket egyből észre fogod venni hogy mivel válthatsz ki nála olyan érzéseket, amik ugye irányodban pozitívak. Amúgy az "együtteses pulcsi" az nem stílus. Az egy skatulya cucc. Próbálj egyedi lenni, és olyan cuccokba járni. Ha egyensúlyba kerülsz magaddal, és egy ellentmondásoktól, görcsöktől mentes ember leszel az mindenkinek szimpatikus. A kinézet csak egy része a kisugárzásnak, amibe egy lány beleszeret. De a gyúrás sztem jót tenne ettől függetlenül, mert ha keményen csinálod akkor azzal nagyon sok feszültség levezethető, és feldolgozható.
2010. jan. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2010. jan. 22. 19:58
 23/33 anonim ***** válasza:
nekem is pont ez a bajom és énis szeretem a rock zenét csak én 14 vagyok XD
2010. jan. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:

Én is vékony vagyok olyan hogy nem merek csajozni mert a legtöbb csajnak nagyobb karja van mint nekem :) De azért vannak barátaim lányok között is. Ezt én is a sporttal értem el, mert hiába vagyok nádszál, foci közben megborítom olyan osztálytársam is akinek akkora karja van mint én :D

De azt se hagyd hogy beléd kössenek. Van egy nagylépű osztálytársam az elég sokat keménykedett pl. szórakozok szétnyithatós telefonnal, odajön összecsukja, odasétál hozzám ad 1 csicskító pofont... nyugod gyerek vagyok fél évig türtem, aztán valamelyik szünetben ott vagánykodik haverjaival odajön ad egy ien csicskítót, utána menne el. De hogy stílusos legyek elkezdtem hülyén vigyorogni, megfogom a vállát odaszólok neki: belevigyorgok a képébe utána jól álbab@sztam kétszer (lett volna több is,csak lefogtak :)). A lényeg: adj magadra, és csak magabiztosan!

2010. jan. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
100%
Tudom ajánklani az egyik matematikus ismerősömet aki szivesen deltoiddá varázsol ;)
2010. jan. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
81%

"épp ma divatosabb frizura, de rózsaszín ing meg ilyesmi, nem fogok olyat felvenni pfujj:S"


akk törögy bele hogy kockának fognak nézni ... ha enyit nembirzs megteni akk sajnnálom..



KOCKULJ,GG

2010. jan. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

Egyet kell értenem a kérdés feltevőjével

Rózsastin pólós fiú=büdös meleg :)

De komolyan: miért kell egy fiúra rózsaszin? Undorító!!! :S

2010. jan. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
tegnapelőtti 22:23-as hülyeség hogy a lányok csak a külsőt nézik, sőt... a belső sokkal fontosabb... parasztokkal csak k...ák járnak... és szerintem kérdező ne törődj vele minek néznek, az arra érdemesek, biztos észreveszik, hogy valójában ki is vagy.
2010. jan. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
83%
Háhá lány vagyok,nekem konkrétan bejönnek az ilyen stílusú mármint így kinéző fiúk.:D
2010. jan. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
itt a lehetőség haver, kérd el az msn-jét :)
2010. jan. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!