Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek ha első rámnézésre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha első rámnézésre kockának és tudósnak hisznek? 18f

Figyelt kérdés
kezdem unni ezt az egészet,visszaveszi az önbizalmam...,
2010. jan. 21. 20:13
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%

A lányok is wow-oznak. Ismerek olyan aki bombázó és mégis egész nap a wow előtt ül.

Keress a wow-on.

2010. jan. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:
171 vagyok vagy 168 nemtudom hirtelen mit mértek utoljára :) vhol ekkörül, kondiba legutoljára hétfőn voltam, kedden rámsóztak egy kis gépelési munkát koleszba ugyh nemtudtam menni most meg lehuztam szerdán és ma 8 órát 3 dokinál...:S, nem kondizom olyan régóta de néha lejárok, amit megfogadtam h sűrűbbé teszek.
2010. jan. 21. 20:33
 13/33 A kérdező kommentje:
am szikra akart lenni :D
2010. jan. 21. 20:33
 14/33 A kérdező kommentje:
de xD ráírok oszt társam karijával szia xy vagyok, ugye megismersz?:D és ismeri h tulsulyos szegény haverom, nemtehet róla am jófej de kocka :DD, és akkor a csaj ráindul a combjaira meg a kilóira és ha eljutunk a találkáig ott állok én a magam 64 kilójával :D széplenne -.-xD
2010. jan. 21. 20:35
 15/33 A kérdező kommentje:
ebböl is látszik h nemizgat annyira a játék h magam is felhuzzam a karit...
2010. jan. 21. 20:35
 16/33 A kérdező kommentje:
hát nemtom még mindig 100 %ig h mi is itt nálam a helyzet, de egy kissebb növésű visszahúzódó pasi s vágyhat normális barátnőre, csak sokat lenéznek közülük..., mindenesetre várom még a tanácsaitokat h mit tehetnék
2010. jan. 21. 20:59
 17/33 anonim ***** válasza:

Én a Wowon való csajozást nem tartom elvetélt ötletnek, én is ott ismerkedtem meg három éve a párommal. Meg ismerek egy csomó tök boldog meg aranyos Wowos párt, külföldieket és magyarokat is.


De azzal nem dicsekednék, hogy nem bírsz egy karit felhúzni 80ra :D Ha már csinálod, csináld rendesen :D

2010. jan. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
90%

A csajok is a külsőt nézik. Ha nem nézel ki elég jól, nemhogy nem járnak veled, még ki is röhögnek érte. Aztán összejönnek egy magas jóképűvel, és megmagyarázzák, hogy nekik az intelligencia az marha fontos. :D Büdös kis képmutató ribik.


Magyarán ez van, ezt kell szeretned. Nem tudsz mit csinálni.

2010. jan. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
33%
tisztán látszik, hogy egy zsíroshajú kocka vagy. zenekaros pulcsi. azzal maximum a bölécsztudományi karon meg a hörgős fekvehányós "rocker" bulikon fogsz találni csajt.
2010. jan. 22. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
100%
Nincs azzal semmi baj, ha sokat tudsz, csak ne a 14 -15 évesek közt ismerkedj. Másod sorban nem tudom mennyire fontos neked önmagad, elöbb azt kéne letisztázni ki is vagy valójába. Másod sorban, meg kellene a testeddel is foglalkozz, mozgás mindenek előtt, nem konditerem feltétlen mondjuk kerékpározás, túrázgatás meg hasonlók. Ha időd van akkor járhatsz konditerembe is mondjuk én személy szerint utálok, olyan nem nekem való. Hadd osszam meg veled, én kocka vagyok tényleg, szivesen töltöm otthon az időt olvasással, vagy sima tanulással, mikor időm engedi.
2010. jan. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!