Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti hogy mondanátok el otthon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy mondanátok el otthon hogy van egy idősebb pasitok?

Figyelt kérdés
13éves vagyok és egy nálam 4 évvel idősebb pasival járok. Nem tudom hogy jelentsem be itthon, a tesóm soha nem jelentett be ilyesmiket. Elég sok mindenki tudja már a családból, és teljesen tanácstalan vagyok. Anyukám annyit tud hogy 7 napja találkoztam vele először... de az azelőtti beszélgetésekről mit sem sejt. Kérlek segítsetek!
2012. márc. 10. 19:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Anya apa! hívjuk fel a rendőrséget, találkoztam egy pedofillal.... na jó kiröhögtem magam, nézd én a helyedbe várnék a bejelentéssel.
2012. márc. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A 4 év még nem sok, csak a sexhez vagy kicsit fiatal.

És ha szerintem nem szeretnél még babát meg abortuszt. Tehát vagy nem sexelsz vele és őszinte leszel anyukáddal vagy védekezel és felvállalod a pasid. Mondjuk a magánügyed. De én sem örülnék, ha a gyerekem idegenekkel tűnne el.

2012. márc. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
:)) és meddig? félek hogy ne mástól kéljen megtudják... pl valakinek kicsúszik aszáján.. de lehet úgy egszerűbb lenne nekem
2012. márc. 10. 20:02
 4/10 A kérdező kommentje:
második kommentelő: stó sincs ilyesmiről...
2012. márc. 10. 20:03
 5/10 anonim ***** válasza:
39%
13 évesen hányadikos is vagy?Egy 17 éves aki most ismerkedik a női testtel szerinted mit akar egy 13 évestől?Ha az én lányom lennél én nem engedném hogy találkozzatok!Végezd el a sulit,utána majd ráérsz "pasizni"!!!
2012. márc. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mióta is jártok?
2012. márc. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
32%
Ketten átmentek hozzátok mikor otthon vannak a szülők kzenfogva odamentek eléjük és... Anya! Apa! Ő a barátom.
2012. márc. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én 7 nap után csak akkor neveztem valakit a "csajomnak", ha már lefeküdtem vele. Egy hét az nem kapcsolat, de még csak nem is járás. Ezek alapján felesleges beszélned még az anyukáddal.

Viszont a te életkorodban a 4 év különbség még sok, nem megszokott. Emiatt jó lenne, ha az anyukáddal tudnál beszélni ezekről.

A kérdésedben amúgy benne van a válasz. Tanácstalan vagy. Kérj segítséget, tanácsot az anyukádtól! Kérd ki a véleményét!

2012. márc. 11. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hm... hát nem tudom mit tennék. Ha legelőször találkoztál még vele és idősebb lennél szerintem egy hét után akkor sem kéne elmondanod. Ha otthon nem mondtad el, akkor a többi családtagod honnan tudja?

Ja és tényleg nem kell arra gondolni, hogy hűű az a srác biztos csak dugni akar vele, lehet, hogy tényleg kedveli Őt!!!

Nekem is idősebb barátom van, igaz csak két évvel, ami szinte semmi. Ő 18 én 16, és mi ő se a szex miatt van velem.. ez baromság, hogy csak azért akarna. :/

Ja igen, éés mivel én nem vagyok valami jó viszonyba a szüleimmel, el se mondtam nekik, mert semmi közük hozzá. Nem mintha érdekelné őket...


Remélem tudtam segtíeni! :)

2012. márc. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
66%
Szia!! Én is 13voltam amikor összekerültem egy 4,5évvel idősebb pasival. 4évig együtt voltunk. Elején nehéz volt, mert ő ment szórakozni engem meg nem engedtek de idővel megengedték nekem is, de azt hittem, hogy ez tönkre teszi a kapcsolatunkat. Anyunak akkor mondtam el amikor ketten voltunk. Elmondtam, hogy van egy srác akivel jóban vagyok, sokat találkozunk és tetszik nekem de 4évvel idősebb tőlem. Nem mondtam neki, hogy járunk csak elmeséltem neki ezt, hogy mit reagál rá és utána úgy álltam hozzá. Meg megkérdeztem, hogy mi a véleménye. Láttam anyun, hogy nem zavarta a 4év, megbízott bennem és a következő héten el is mondtam neki, hogy járunk. És utána egyből kérdezősködött róla...Érdekelte milyen az első fiúm és nem kíváncsiskodásból ha nem izgatottságból. Persze nem rögtön jöttünk össze amint megláttuk egymást hanem kb 2-3hónapig barátkoztunk. A mostani barátom és köztem meg 10év korkülönbség van. Anyum már nem szól bele az életembe de meglepődött. De ahogy megismerte megszerette és nem szólt egy rossz szót sem. Persze ezt is kettesbe mondtam el neki de már más módszerrel. Remélem tudtam segíteni neked ezzel!! :-)
2012. márc. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!