Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy segítsek öcsémnek (lent)?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy segítsek öcsémnek (lent)?

Figyelt kérdés
17 éves, nem jár bulizni, barátai is alig vannak(bár az a pár aki van azokra számíthat), nem volt eddig barátnője, azt mondja, hogy nincs ideje foglalkozni vele, de szerintem nem is tudna szerezni mert nem jár el semmilyen társaságba. Elég sokat nyomja a gépet, ugyanakkor külsőre nincs is vele baj, kockás a hasizma, húzódzkodva felhúzz magát vagy 15x, egy kicsit pattanásos.Hogy segíthetnék neki? Pestiek vagyunk.
2012. márc. 10. 18:30
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Próbáld meg elhívni ide-oda. Folyamatosan bővítsd a létszámot a kiruccanások alkalmával.
2012. márc. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Ismertem én is egy ilyen srácot, nem volt semmi baja belőle, egyetemi évei alatt bepótolta, amiről középiskolában "lemaradt", de akkor sem vitte túlzásba a csajozást, pedig tehette volna... most okleveles mérnök, házas, boldog életet él. A vicc az, hogy egy kicsit vissza is sírja azokat az időket, amikor annyit játszott, amennyit akart... :)


Vedd észre, hogy nem mindenkinek olyan az életútja, amilyet a társadalmi normák és a média sugall, és ezzel nincs semmi gond. Beszélgess el a sráccal négyszemközt, kérdezd meg, hiányzik-e valami az életéből, és tudsz-e segíteni neki, hogy azt elérje. Ha semmi ilyenről nem számol be, és általában nem tűnik lehangoltnak, akkor sztem nem szorul segítségre.

2012. márc. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Szerintem kedves tőleed, h segíteni akarsz neki. Nem lehet, h neten ismerkedik valakivel? De az nem rossz ötlet, h megkérdezed elmegy-e veled vhova... De esetleg vele kéne beszélned, ösztönöznöd arra, h végre tegyen valamit. De azért ne rágd a fülét azzal, h nincs barátnője, mert az biztos rosszul esik neki.
2012. márc. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Többet árt neki, mint amennyit használ "a kedvességed"! Ha belehajszolod a csajozásba idő előtt, amikor még nincs felkészülve rá lelkileg, csak elrettented a dologtól és/vagy kudarcként éli meg. És tényleg 25 évesen még szűz lesz hála neked! Vannak későn érők. És vannak akik mindenbe bele ütik az orrukat idi0ta módon!

És egyáltalán nem baj az hogy nem jár bulizni! Azért mert te részegen vesztetted el egy buliban, ő még attól az első igazi szerelmével szerethetné!

2012. márc. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

próbáltad már elhívni magaddal az "életbe"? nem tudom pesten mi az élet de gondolom mint mindenhol a kocsmában van a legtöbb fiatal és onnan valami buliba.

amugy mikor én voltam 17 éves, egy lányért éltem akivel kb se veled se nélküled kapcsolatom volt és nem jártam sehova se és én is ugyanezeket mondtam, miután elfelejtettem nyitottam a világ felé :) idő kérdése szerintem

2012. márc. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Akár meleg is lehet :D
2012. márc. 11. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

"Akkor szerintetek hagyjam, hogy 25 évesen szűzként azt se tudja majd hogy kell csókolózni?"


Ez nem a te dolgod, nem a te életed.


Örömteli hogy a szíveden viseled a sorsát. Megpróbálhatod elhívni ide oda, bulizni, haverokhoz, stb. De szerintem ne erőltess semmit ha ő nem akarja, mert veszekedés lesz a vége.


Már nem azért de a nemi életéhez meg végképp semmi közöd sincs, még ha a testvére is vagy. (kivéve ha ő hozza fel, elmondja, és tanácsodat kéri)

2012. márc. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!