Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy segítsek öcsémnek (lent)?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy segítsek öcsémnek (lent)?

Figyelt kérdés
17 éves, nem jár bulizni, barátai is alig vannak(bár az a pár aki van azokra számíthat), nem volt eddig barátnője, azt mondja, hogy nincs ideje foglalkozni vele, de szerintem nem is tudna szerezni mert nem jár el semmilyen társaságba. Elég sokat nyomja a gépet, ugyanakkor külsőre nincs is vele baj, kockás a hasizma, húzódzkodva felhúzz magát vagy 15x, egy kicsit pattanásos.Hogy segíthetnék neki? Pestiek vagyunk.
2012. márc. 10. 18:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

úgy hogy ráhagyod, ez az Ő dolga...ha majd kell Neki valaki, akkor úgyis keres és majd idővel talál...


N22

2012. márc. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Segíteni akarok neki, nem ráhagyni.
2012. márc. 10. 18:34
 3/17 anonim ***** válasza:
49%
jó lenne nekem is egy ilyen nővér mint te :)
2012. márc. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
de sztem akkor is az Ő dolga...biztos hogy nem véletlenül nincs senkije se...Ő tudja, Ő fogja érezni hogy mikor kell Neki valaki...Kényszerből úgysem fog kapcsolatot létesíteni, hogy a drága tesója békén hagyja...
2012. márc. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
68%
de utálom az ilyen embereket, nem hogy a saját dolgukkal foglalkoznának...
2012. márc. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
Én is pont ugyan ilyen vagyok csak lányban,és nekem tökéletes így. szóval ha őt nem ez az életforma akkor szerintem is hagyd rá.esetleg azt emgbeszélheted vele, ha bármivan, ha segítség kell neki akkor rád számíthat.de mivel tesók vagytok szerintem ez alapdolog.
2012. márc. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Akkor szerintetek hagyjam, hogy 25 évesen szűzként azt se tudja majd hogy kell csókolózni?
2012. márc. 10. 18:46
 8/17 anonim ***** válasza:

Ha tényleg szüksége lenne barátnőre vagy társaságra, szerezne az interneten. Ráadásul elég könnyen, mivel a fővárosban éltek. Vagy legalább ráfüggene annyira valami internetes chatre, hogy a társaság illúziójában élne. Nem mondom, hogy ez egészséges dolog lenne, de pótolná a szociális igényeit.


De szerintem hagyd. Én is hasonló cipőben jártam, mert nem kedveltem az embereket abban a korban, de amint 20 éves korom tájékán szükségessé vált, hogy ne a gép előtt éljek, egyszerűen "megjavult" lett minden.

2012. márc. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

miből gondolod hogy 25 évesen szűz lesz és még csókolózni se fog tudni?!?! ez hülyeség sztem...lehet hogy akkor már gyereke lesz és felesége...nem tudhatod...lehet hogy csak a kamaszkori "betegség" a tipikus "hagyjon mindenki békén blablabla"...majd kimászik belőle, nyugi...


N22

2012. márc. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Vidd magaddal bulizni!
2012. márc. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!