Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy segítsek az öcsémnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy segítsek az öcsémnek becsajozni?

Figyelt kérdés
Nos elég ügyefogyott hogy finoman fejezzem ki magam(istenigazából mások cifrábbakat is mondanának rá).Én sem vagyok álompasi de még így is ....szóval ha nekem se könnyű akkor vele mi lesz ha minden tekintetben rosszabb parti?
2011. febr. 27. 16:38
 1/7 anonim ***** válasza:
ha ezt úgy érzed hogy tényleg a te dolgod, akkor szerintem amikor mentek kettten valahova akkor olyanokhoz menjetek, ahol több lány van, és te kezdeményezz, ő csak álljon, mosolyogjon, és 1-2 szót szoljon, és neked is lesz barátnőd (ha már van akkor a lánynak mondhatod, hogy nem érdekel téged, csak az öcséd miatt csináltad) és ő is látja, hogy kell ezt
2011. febr. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Játszd vele az "Ismered Tedet?" játékot. :D ( http://www.youtube.com/watch?v=jRE_BXRSOx8 )
2011. febr. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Gergő?
2011. febr. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

xD

Egy pohár pia fel, egy adag ruha le.

2011. febr. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem Gergő vagyok.

Amúgy nem jó társasági ember.Próbál vicces lenni néha de magán a viccen csak önmaga nevet a többiek meg rajta.Ja és szeretne fiatalon megnősülni de szerintem nincs tisztában azzal hogy milyen kegyetlen a világ.....Most túlzok de abból indul ki hogy ha a szülők is összejöttek meg annó a nagyszülők is akkor a sors majd "neki is dob valamit" mert miért is ne

2011. febr. 27. 17:11
 6/7 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem vigyétek vissza az állatkertbe.
2011. febr. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Szerintem vigyétek vissza az állatkertbe."ez kva nagy:D

am tényleg 1 pohárka vmi erősből, az nekem mindig segít. Hány éves vagy és ő mennyi? Ja és am meg nem biztos, h odalök neki is vkit a sors, és ezt tanulja meg!

2011. febr. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!