Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lenne jó ötletetek, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenne jó ötletetek, hogyan segítsek a barátnőmnek?

Figyelt kérdés

Eltelt több mint egy év mióta szakított a barátjával, és azóta teljesen begubózott.

Próbáltam a nevében ismerkedni, de sem időm nem volt annyi, meg attól is féltem ha össze is hozom a randit, akkor is megharagszik, hogy miért..!


Az ismeretségi körömből akiknek bejött, őket lepattintotta. Még eleinte meg is értettem, de enni ideje siratni azt a bunkót.

Nem tudnátok ötleteket adni, hogy segítsek?


(Eléggé visszahúzódó, nem túl nyomulós típus. Bulikba sem nagyon szeret járni. Inkább a nyugisabb, értelmes kategória.)


2012. febr. 23. 18:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem tudsz segíteni. Majd ő megnyílik, ha akar, de ha ráerőszakolod a pasikat, azzal nem érsz el semmit.

Legyél mellette, aztán ha van kedve ismerkedni, segíts neki.

2012. febr. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ne erőltesd (pláne ne a nevében), meg úgy fogja érezni, hogy sajnálatból akarsz rajta segíteni, majd túlteszi magát rajta, max azt érd el, hogy eljárkáljon veled valamerre, de ne hívj pasikat oda, jönnek maguktól
2012. febr. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Próbáld meg elhívni néha bulizni, szórakozni, akár a barátokkal csapjatok egy HB-t vagy ilyesmi. Egy kis lazulás a haverokkal még nem ártott meg senkinek. :)
2012. febr. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!