Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nektek milyen volt az első csók?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek milyen volt az első csók?

Figyelt kérdés
2012. márc. 8. 14:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
semmilyen még nem történt meg
2012. márc. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Előtte nagyon félénk voltam, nem mertem és kerülgettem a forró kását. Aztán megtörtént, nem bántam meg..nagyon jó volt. :)

Azóta volt egy másik barátom is, viszont ő pocsékul csókolt..

2012. márc. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
16 éves voltam, a lány 15. És sztem elég béna voltam :D :$ ennek a kapcsolatnak vége lett azóta, és azóta se lett másik barátnőm. pedig szívesen gyakorolnék XD
2012. márc. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Nekem jó volt, aludni sem tudtam az nap éjjel. :)


18/L

2012. márc. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Én az első kísérletnél reflexszerűen elhúzódtam. A második alkalommal már összejött, egyből egy hosszú nyelvest kaptam, szóval ha nem lett volna karfája a padnak, szerintem le is estem volna, kicsit meglepődtem - a szemem is kiguvadt kábé, úgy kellett rávennem magam, hogy csukjam be a szemem. :) Utána órákig egymás szájában voltunk... De jó volt, istenem...
2012. márc. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nekem nagyon vicces volt. Már jó két hónapja kerülgettük a forró kását a mostani barátommal. Mire rákerült a sor. Annyira béna voltam, hogy az elmondhatatlan. Mire a barátom kuncorgott egyet kettőt. Könnyedén felkapott és leültetett egy padra, hogy addig nem hagy békén és nem mehetek el, amíg nem tudjuk megoldani rendesen. Tényleg béna voltam:D A napokban jegyzett el:)
2012. márc. 8. 14:12
 7/17 anonim ***** válasza:
a legjobb. bolond idők voltak, vad szerelmek. visszasírom
2012. márc. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Nekem egy jó ideig még a barátom marad:D Nem tudom megszokni, hogy eljegyzett:D


23L

2012. márc. 8. 14:13
 9/17 anonim ***** válasza:
szar, egy prostival, elég cigi szagú volt a szája
2012. márc. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Gratula, Kérdező. :)
2012. márc. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!