Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljunk az első randin?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljunk az első randin?

Figyelt kérdés

én 14/L , ő 15/F

nem nagyon ismerem egyszer-kétszer láttam csak akkor is távolabbról, most elhívott randizni és pénteken találkozunk

egy parkba megyünk sétálgatni, beszélgetni .. miről beszéljünk? lehetséges hogy csókolózunk? még nem csókolóztam, milyen az első csók?



2012. febr. 26. 22:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Csóknál többet ne csináljatok.:)

Egyébként majd helyzet adja, próbálj ne tervezni előre.:)

2012. febr. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%
Ez tök cuki :D
2012. febr. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
(Tarts paranoiásnak, de egy parkban? És alig ismered? Persze, ez csak az én hülyeségem, mindegy.) Am, a téma szerintem adja magát. Ott van a sztenderd: suli, család, barátok, hobbi... ezeket mindig be lehet dobni, ha már kezd kínos csönd kialakulni. Sok sikert! :)
2012. febr. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
na hogy ment? milyen volt?:)
2013. ápr. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!