Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért divat első randin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért divat első randin csókolózni?

Figyelt kérdés

Egyre több helyen olvasom, és legutóbb amikor első randin voltam a párommal, ő is egyfolytában meg akart csókolni, meg a kezemet meg akarta fogni, viszont én nem hagytam magamat.


Erre azt mondaná mindenki, mert nem tetszett nekem, nem voltam szerelmes belé stb.

Dehogynem! Egy hónapja csak arra vártam remegve, hogy elhívjon, viszont annak ellenére, minek kellett volna nekem ott csókolóznom?! A Párom haverjai sem értették, hogy hogy nem volt semmi....


Másfél héttel később volt az első csók... :)


Ja, és a párom 26, a haverjai is kb annyi, én meg 21, s azóta is boldogságban éldegélünk, s tökre szereti, hogy MÁS vagyok, mint a többi lány ;)


2012. febr. 22. 10:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
24%
Szájtájéki, fejlődési zavarból származó (nem-odontogen) cysták felfedezése első körben.
2012. febr. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 nielindi ***** válasza:
100%

amig nem jutottam el az utolsó mondatig azt hittem, h egy 15 éves kislány irta ki a kérdést.


amugy meg semmit sem kell, amit nem akarsz. nincs időhöz kötve semmi.

2012. febr. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Nem divat kérdése. Van, aki egyszerűen szereti "letesztelni", milyen is az új "áldozat" :)

Főleg, ha már régóta remegve várják az alkalmat... Akkor minek késleltetni?

2012. febr. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Már ez is divat kérdése? o.O Te jó ég. A kérdésed alapján tényleg nem vagy valami érett minek foglalkoztat egyáltalán ilyen? Ha jön, akkor csók akár első akár sokadik randin akár randin kívül (persze ha nincs párod) Egy (első) csókot nem a trendek meg a szokások szabályoznak. Én a szex-el vagyok így, hogy először nem... egy csók mitől lenne akkora szám?
2012. febr. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Ez nem éretlenség... hanem csak "vigyázok a szivecskémre" (rofl)


Tegnap az egyik barátom mesélte, hogy volt randizni egy lánnyal. Volt csók/szájrapuszi, s a lányt sem tiltakozott túlzottan. Aztán este meg más pasival csókolózott, s már össze is jött vele. A másik pasival.

Akkor mi a fenének hagytam magát a csaj?!!?!?


Amúgy szerintem nem csak csókkal lehet élvezkedni.. Szerintem sokkal jobb érzés, mikor ott állsz mellette, egészen közel, nézel fel rá, átölel, ahhh, s olyan "biztonságban" érzed magad... :)))

2012. febr. 22. 11:13
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Igazad van szerintem kérdező, én sem feltétlenül támogatom a csókot 1. randin. Mondjuk akivel én randizom most, ő nem is akart megcsókolni 1. randin, csak puszi volt, 2. végén szájrapuszi volt, és hamarosan lesz a 3. randink, ott szerintem már csók is lesz. :) Én vhogy úgy vagyok ezzel a dologgal, h. ha meg volt az 1. csók, onnantól kezdve mi együtt járunk. De mondjuk én is most egy úgymond teljesen ismeretlen fiúval randizom (nem netes társkeresőről, mielőtt vki megkérdezi), szóval előtte azért szeretném megismerni egy picit, mielőtt belemegyek egy kapcsolatba. De lehet, h. ez fura felfogás, én így vagyok ezzel.

Ja, és én 25 éves lány vagyok, a "randipartnerem" pedig 30.

2012. febr. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem divat. Mi is csókolóztunk az első randin, de nem divatból, hanem csak úgy jött. Ő 20 volt én 17. Már 3 éve együtt vagyunk. Nekem akkor jól esett, de ez nem kötelező, mindenki másképp viszonyul az ilyesmihez.
2012. febr. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
100%

Az hogy divat-e valami vagy nem, arra szarni kell... Mindent úgy csináljon az ember, ahogy jónak érzi. Hülyeségnek tartom az olyan kijelentéseket, hogy "első randin semmiképp nem csókolózom, mert akkor könnyűvérűnek tűnök", avagy "kötelező az első csók, különben azt hiszi a másik, nem szeretem"

Szóval kukába ezekkel, ilyeneket nem lehet megtervezni előre, illetve nem érdemes.


24L

2012. febr. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

11:19 Naaa, tesssék!!! Pacsit! \o


A srácot én már egy hónapja "ismertem", hát együtt jártunk nyelvsuliba :) ééés már jópárszor akart elhívni randizni, csak "félt" tőlem, meg megzavartak minket állandóan a többi csop.társ :DDD


ÉS igen... első csóktól számolom én is a járást ... :) ahogy történt is a mi esetünkben :) :)

2012. febr. 22. 11:21
 10/21 A kérdező kommentje:

A "divat" szót látom mindenki teljesen mellre szívja..

Kellett volna oda idézőjelet tennem....


Igen, valaki írta, hogy mert akkor könnyűvérűenk találtatik a leányzó... Hát, figyelj... :) tessék harcolni azért, hogy kapj egy csókot :)


S nem állatok vagyunk, hogy meglátom-megdugom... ;)

2012. febr. 22. 11:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!