Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért divat első randin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért divat első randin csókolózni?

Figyelt kérdés

Egyre több helyen olvasom, és legutóbb amikor első randin voltam a párommal, ő is egyfolytában meg akart csókolni, meg a kezemet meg akarta fogni, viszont én nem hagytam magamat.


Erre azt mondaná mindenki, mert nem tetszett nekem, nem voltam szerelmes belé stb.

Dehogynem! Egy hónapja csak arra vártam remegve, hogy elhívjon, viszont annak ellenére, minek kellett volna nekem ott csókolóznom?! A Párom haverjai sem értették, hogy hogy nem volt semmi....


Másfél héttel később volt az első csók... :)


Ja, és a párom 26, a haverjai is kb annyi, én meg 21, s azóta is boldogságban éldegélünk, s tökre szereti, hogy MÁS vagyok, mint a többi lány ;)


2012. febr. 22. 10:56
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

11:19-es vagyok. :)

Igen, én is így gondolkozom, h. akkor könnyűvérűnek tűnök. Meg igazából tényleg egy picit "harcoljon" a csókért, udvaroljon, bókoljon, ilyenek.

2012. febr. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

11:19-es vagyok még mindig. :)

Persze nem úgy indultam neki az 1. randinak, h. semmiképpen nem csókolózom. Szóval nincs bennem az, h. soha semmilyen körülmény között nem csókolózom az 1. randin, de általában azért nem. :)

2012. febr. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
53%

Te így gondolod, szíved joga... De nem kell ezen témázgatni,hogy más miért csinálja másképp.

Egy csók nem szex, nem áll fejre a világ, viszont erösen jelzés értékü, számomra legalábbis az. Ha az elsö randin nem csókolózunk, az annak a valószínüségét támasztja alá, hogy második nem lesz, mivel nincs meg a kellö vonzalom.

Nálam mindig így ment.

23N

2012. febr. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
0%

Első randin kell a csók, ha jól sikerült. Így osztom az utolsó véleményét.

Ja és te kérdező egy retartált barom lehetsz!

2012. febr. 23. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Mindenkinek szíve joga, hogy mikor csókolózik, csak szerintem olyan szar, hogy elvárják a másiktól, a másik meg "belekényszerül"...


Az utolsó előttinek:

Nekünk volt még sok randink :) és együtt vagyunk, pedig nem csókolóztunk első randin.

Az utolsó kommentelőnek:

retardált barmozni csak azért, mert valaki nem birka módra követi a többieket, csak mert "divat" és mert amúgy fél egyedül maradni ;)

na az a retardáltság :)

2012. febr. 23. 09:38
 16/21 anonim ***** válasza:

Attól még, hogy neked úgy volt, nem muszáj elindítani a kérdést, hogy a többieknek miért nem, és részletezni, melyik a helyes, mindenki más. Normális ember nem divatból csókolózik.

(Kiírhatnék én is kérdést, miért ne kezdhetnénk 14-15 évesen szexuális életet, hiszen nekem nem lett rossz vége, és 9 év után is együtt vagyok a párommal, pedig elsö randin csókolóztunk, mert rámásztam, és 1 hét után majdnem le is feküdtem vele... Tudod, valószínüleg nem ez a jellemzö, lehet, hogy szerencsém volt, egyébként is minden ember másképp müködik. Akár azt is kérdezhetnéd, "miért szeretik annyian a bolognai spagettit, mikor szerintem nem is olyan nagy szám?" Na, ezért nincs semmi értelme a kérdésednek.)

2012. febr. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Utolsónak:

Teljesen igazad van :D, de akkor is muszáj volt kiírnom, mert engem teljesen kiakaszt néha a mai fiatalság elvárása, ééés csak akartam olvasni olyat is, aki velem ért egyet, s nem kell azt éreznem, hogy ufo vagyok... ^^

2012. febr. 23. 10:38
 18/21 anonim ***** válasza:

Kivel szemben elvárása ez a "mai fiatalságnak"? :)

És különben is, miért érdekel bármiféle elvárása bárkinek?


Én már az első randin csókolózom. Már ha a randi szó alatt azt értjük, amikor kettesben elmegyünk valahova kifejezetten azért, hogy egymással foglalkozzunk.

Mert olyan emberrel eleve nem megyek randira, akivel nem szeretnék csókolózni ;)

2012. febr. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

De nincs erre törvény, helyzet hozza.

Ez megint olyan dolog, mint a "18 évesen még szüz vagyok, ciki?"

Jönnek a válaszok, hogy nem, dehogyis...

Aztán az egész átmegy abba, hogy mindenki felelötlen büdös qrva, aki 18 alatt kezdi, és éljenek a szüzességörizgetök, mert azok az értékesek csak...


Lényeg, nem kell átesni a ló túloldalára, egyik sem ciki, meg gáz, elítélendö, mindenki csinálja, ahogy neki jól esik, de egyik oldal se nézze le a másikat, és próbálja meggyözni, hogy az a jó, ahogy ö csinálja...

Ez szerintem minden témára igaz...

2012. febr. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem divat, hanem egyenesen gázz ha nem csókolózol első randin. miért?


Kapcsold be a tv-t és nézz meg 1-2 sorozatot, amit a ráérő tizenévesek néznek délután tanulás helyett.


első randi csók, 2. randi szex. Az hogy ez a filmen meg van játszva, és mind a 2 fél ismeri a forgatókönyvet fel se tűnik nekik.


Kézfogás még belefér én azt mondom, valahogy tudtára kell adni a másiknak hogy nem közömbös. Csók meg sok, nem is ismerem jól, nem fogom megcsókolni.


az meg hogy a haverjai mit mondanak.. Tehetnek egy szívességet. semmi közük hozzá hogy kivel, hol mit csinálsz.


Én kimondottan utálom ha valamelyik munkatársam megkérdezi hogy milyen volt a barátnőmmel az együttlét. Mégis mi a tököm köze van hozzá???


23F

2012. febr. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!