Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért divat első randin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért divat első randin csókolózni?

Figyelt kérdés

Egyre több helyen olvasom, és legutóbb amikor első randin voltam a párommal, ő is egyfolytában meg akart csókolni, meg a kezemet meg akarta fogni, viszont én nem hagytam magamat.


Erre azt mondaná mindenki, mert nem tetszett nekem, nem voltam szerelmes belé stb.

Dehogynem! Egy hónapja csak arra vártam remegve, hogy elhívjon, viszont annak ellenére, minek kellett volna nekem ott csókolóznom?! A Párom haverjai sem értették, hogy hogy nem volt semmi....


Másfél héttel később volt az első csók... :)


Ja, és a párom 26, a haverjai is kb annyi, én meg 21, s azóta is boldogságban éldegélünk, s tökre szereti, hogy MÁS vagyok, mint a többi lány ;)


2012. febr. 22. 10:56
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

utolsó előtti:

Teljesen igazad van, ott a pont, egy picit szégyellem magam, amiért kiírtam, de azért jólesik ilyenek olvasni. Szóval, már megérte :)


Utolsónak:

Oh, a kezét tényleg nem akartam megfogni, egyrészt mert k****a hideg volt, másrészt nem szeretem ha valaki nyomul ^^ :D Az utolsó igazi, értelmes bnője három éve volt, így az elején volt egy kis "mit-is-kell csinálni" görcsölése :)

S az egészre amit írtál: óóóóó *.* van fiúban is ilyen ember?!

2012. febr. 23. 15:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!