Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randi osztálytárssal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randi osztálytárssal?

Figyelt kérdés
A sráccal baráti viszonyban vagyunk. Már egyszer voltunk kint kávézni, de úgy, hogy én hivtam ki, elvégre lány is kezdeményezhet. Nagyon jót beszélgettünk, de igazából nem történt semmi. Viszont tegnap megkérdezte, hogy nem-e megyünk ki újra kávézni. Vajon ezuttal randi lesz? Várjam meg, amig ő kezdeményez (csók, stb.)vagy újra lépjek én? 20/L
2012. márc. 7. 08:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Ahogy gondolod..mai vilagban teljesen mindegy h kikezdemenyez! Ha esetleg nem mer kezdemenyezni mert nyuszi akkor lehet varhatsz jo sokat meg..menj vele ha hiv es tetszik..:))
2012. márc. 7. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nyuszi, inkább hagyd a fenébe és keress egy igazi férfit magad mellé!
2012. márc. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Túlságosan tetszik ahhoy, hogy hagyjam...de szerintem én is bejövök neki, csak a baj az, hogy nem nagyon mutatta ki...
2012. márc. 7. 08:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Sztem 1probat meger akkor!:))
2012. márc. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ha másodszor találkoztok, nem feltétlenül kell arra számítani, és nem is feltétlen jó, ha egyből lesmárol. kicsit ismerjétek meg jobban egymást, legyen egy 'íve' a dolognak :) nem kell kapkodni, de természetesen abban nincs semmi, ha te is kezdeményezel, és hívod ide oda .. hajrá :)
2012. márc. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!