Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Osztálytárssal való randi, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Osztálytárssal való randi, de hogyan?

Figyelt kérdés
Életemben először készülök randizni. A lány akit elhívtam,az osztálytársam. Miben befolyásolja ez a randi menetét?És mit csináljunk,mik legyenek a témák?
2010. ápr. 25. 18:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Legalább több lesz a téma: suli, közös bulik, órák közti szünetek! :)

Hogy mit csináljatok? Menjetek el pizzázni, vagy fagyizni! :)

2010. ápr. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A rendit nem befolyásolja, inkább az utána lévő dolgokat. Ha összejöttök kezdetben furcsa lehet majd egy osztályba járni. Később ha véletlen szakítás lesz a vége még rosszabb lehet. De ezen ne parázz. Első randi lehet mondjuk egy séta.
2010. ápr. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
48%
Szerintem verd be a kovászt a púzójába! Nekem ez mindig bejön! XD
2010. ápr. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
házi nyúlra nem lövünk!
2010. ápr. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
mondjuk ebben van valami basz*iiiiiXD
2010. ápr. 25. 19:20
 6/11 anonim ***** válasza:
Osztályon belül sosem kezdenék a helyedben!
2010. ápr. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Túl sokat vagytok együtt, ha leéget a tanár, vagy őt égeti le az ciki. Na meg gondolom egyfolytában együtt lennétek, az meg zavarná az osztály többi tagját.

15/f

2010. ápr. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én fél éve járok a barátommal,aki az osztálytársam.Semmi rossz nincs benne,sőt...:)

Rengeteget lehettek együtt,csak arra figyeljetek,hogy ne kerüljetek ki az osztályközösségből attól,hogy folyton együtt vagytok.Mi például az osztálynak elég központi emberei vagyunk,de vannak olyanok akik teljesen kiváltak az osztályból.Szóval sok sikert...és ne bonyolítsd túl az első randit,csak legyél természetes és szerintem is a séta legjobb ötlet:)

2010. ápr. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

19:16 válaszát pontosítom: házi nyúlra nem lövünk, csak ha ő lő rád!

Nálunk is az osztályban már fél éve járnak egymással ketten és tök jól megvannak.

Közös élmények az osztályban pl.: tanulmányi kiránduláson való bebaszás. Na jó ezt a témát mégse, de legalább nem az alapokról kezditek a beszélgetést, mert valamennyire ismeritek egymást.

16F

2010. ápr. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
hany evesek vagytok?
2010. ápr. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!