Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A mai lányok miért csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai lányok miért csak a külsőt nézik?

Figyelt kérdés
2012. márc. 6. 17:42
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
15%
Kiderült, hogy nős? Miért nem kezdtél fiatalabbal?! Kiderült, hogy megcsalt? Miért nem kezdtél egy csúnyával. Bezzeg a csávókák, még a ronda nőket is képesek megbecsülni, te viszont nem a ronda férfiakat.
2012. márc. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
Na jó, vita befejezve a részemről. Veled nem lehet kommunikálni anélkül, hogy idióta következtetéseket ne vonnál le. A nős 24 éves volt. A megcsalós pedig egy átlagos férfi, aki az öregasszonyokra bukott. Kívánom, hogy találd meg a hozzád illőt.
2012. márc. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%

Olyan hülyeség azt mondani, hogy csak a külsőt nézik. Olyat választanak aki nekik tetszik. Nem értem mi ezzel a probléma. Mindenkinek más tetszik. Te járnál olyannal aki nem jön be? Ha már együtt vagyok valakivel legalább a feje ne keltsen bennem undort basszus...

Persze sokan vannak akik csak azért járnak valakivel mert jól néz ki és villogni akarnak vele. Számomra a belső érték is fontos. De fontos a külső, mert a szerelemhez vonzalom kell ami, nekem tetsző külső jegyek nélkül nem jön létre...

2012. márc. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
15%
Nem igaz, hogy mindenkinek más tetszik. A "belső érték" duma pedig eleve egy nagy baromság, hiszen legbelül mindenki teljesen egyforma.
2012. márc. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Járj velem, én nem csallak meg, mert ronda vagyok és nem nagyon akarnak rámnézni a csajok. Meg amúgyis nagyon foglak majd szeretni...
2012. márc. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Nem a külső a legfontosabb, ott csak minimumfeltételek vannak. A helyzet az, hogy a nőknek (de a lányoknak is!) férfiak kellenek, és nem fiúcskák. A jól kinéző/(testileg) korán érő fiúk a külsejük miatt ugyan könnyebben válhatnak férfiakká a környezetük hozzáállásából adódóan, de nem lehetetlen feladat senkinek sem (az én testtömegindexem pl. alulról verdesi a normális határát, szóval kigyúrnod sem kell magad hozzá). Amíg férfi vagy, mindig kelleni fogsz a nőknek!
2012. márc. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Mi nem igaz abban, hogy mindenkinek más tetszik? Alapjáraton a legjobb barátnőmnek és nekem élesen eltér az ízlésünk. Én nem járnék olyannal aki neki bejön neki meg nem tetszenek azok akik nekem 10/10-esek...
2012. márc. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Aki azt mondja hogy nem a külső a lényeg az hazudik, minden ember először a külső alapján ítélkezik, és nem nagyon áll össze olyannal, akinek a pofija és esetleg a teste nem olyan, amilyen neki megfelel. Esetleg még a kisugárzást lehet ide beleszőni, mert az is nagyon lényeges. Még egy csúnyábbnak is lehet esélye, ha jó a kisugárzása (nem ilyen bűnrondára gondolok). Ha meg az illetőnek külsőre bejön a másik, beszédbe elegyedik vele, megismeri a belsejét, és aztán már belső alapján dönt. Ha egy szennynek tartja, akkor nyilván lemond róla. Ilyen az élet, előbb a külső aztán a belső. Ha csúnya vagy akkor nem tehetsz semmit.. Próbálj csajozni, jó dumával ellensúlyozhatod a csúnyaságot. Ugyanígy lehet a lányoknál is. És most le lehet szólni, hogy nem így van, de igenis így van és ezt mindenki tudja.. Kivéve a hülye plázacicák meg a nagyjanivagyok fiúk esetében, akiknek tök mindegy milyen a másik belülről, lehet egy köc*ög fa*z is, csak jól nézzen ki..
2012. márc. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:

Az a poén emberek, hogy neten sok lánynak megtetszettem már képről is, de ha élőben próbálok ismerkedni, vagy foglalt mindegyik vagy nem mutatják azt a szikrát, amit én mutatok irántuk.


Mégis mit várnak egy négert vagy egy szupersztárt?

2012. márc. 6. 21:21
 30/32 anonim ***** válasza:
Lehet hogy élőben más vagy mint a gépen. Élőben mindig nehezebben ismerkedik az ember.
2012. márc. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!