Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A mai lányok miért csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai lányok miért csak a külsőt nézik?

Figyelt kérdés
2012. márc. 6. 17:42
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
21%
17:50 Csak a magad nevében beszélj, bár szerintem te nem üres vagy, hanem simán egy elkényesztetett balf*sz, aki csak odáig jutott el, hogy megtanulta a nők seggét nyalni.
2012. márc. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
100%
17:51 Szerintem a legtöbben, akik írtak, mind konkrét személyekről és konkrét esetekről vonják le a tanulságokat.
2012. márc. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
ma 17:55 Gondolod? Szerintem azért nem teljesen így van. Már a kérdésből is látszik, hogy nem így van. Inkább csak volt 1 rossz tapasztalatuk, és beburkolóznak az önsajnáltatásba, mert azt a legkönnyebb csinálni.
2012. márc. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
31%
Nem egy, hanem százegy. Látszik lány vagy,hogy ennyire hülyéek nézed az embereket.
2012. márc. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%

Jajjj hagyjuk már az ilyen hülye kérdéseket! Most komolyan muszáj játszani ezt a melodrámát?

Nyilván, egy szép ember mindenki számára kívánatosabb, egy csúnya meg nem, szerintem logikus, de különben sincs mindenki így ezzel, csak fogadok te is azt várod, hogy külföldi szupermodellek hulljanak az égből az öledbe!

2012. márc. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
40%

Látszik hogy hősszerelmes lovag vagy, aki szintén beburkolózik az önsajnáltatásba. Hadd ne kelljen elmondanom, hogy milyen rossz tapasztalataim vannak a pasikkal. Nem kicsit verték át a fejem.

De ezzel a fölfogással apukám, nem is fogsz soha nőt találni. Soha. Aki előre megbélyegzi az embert, mert az lány, az ne várjon az élettől semmit.

2012. márc. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
Nem a felfogás számít, hanem a pofa, meg a kigyúrt test.
2012. márc. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
Téged azért vertek át, mert lány létedre rosszul választottál. A fiúknak viszont nem nagyon van lehetőségük válogatni.
2012. márc. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
17:54: És mégis többre jutottam vele mint te. Váó.
2012. márc. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:

Persze. Majd még mindjárt én tehetek arról, hogy az egyik megcsalt, a másikról meg kiderült, hogy nős. :D (amiről persze nem tudtam)

Ugyan már! Belőletek csak az elkeseredettség szól. Ugyanúgy vannak idióta pasik is, mint idióta nők. És aki ezt meri állítani, azt nem kell rögtön lehurrogni.

2012. márc. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!