Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ilyen előfordulhat? Én egyálta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen előfordulhat? Én egyáltalán nem értem.

Figyelt kérdés
Igazából egyáltalán nem vagyok jóképű, kissé túlsúlyos is vagyok, nem is érdeklődtek utánam még lányok, és egyszer csak írt nekem egy lány facebook chaten, aki többször lett egyetem szépe is, és mindenki azt mondja hogy itt ő a no1 olyan szép, és kérdezte hogy lenn leszek -e hvégén egy bizonyos szórakozóhelyen..mondtam persze :)... és megkérdezte hogy akkor tali?? ... szerintetek? kb el se hiszem... 22f
2012. márc. 5. 18:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Küldj magadról képet.

Nem igazán értem, mit értessz érdeklődés alatt? Hogy oda repülnek hozzád?

Amúgy érezd jól magad és sok boldogságot!

A lényeg, hogy lazán! Tegyük fel, hogy nem jön össze, vagy egyebek, ne törj össze! Csak élvezd!

2012. márc. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hajrá, mert neki nem a külső a fontos! Ritka az ilyen lány, ha összejönnél vele, akkor becsüld meg jól!
2012. márc. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
vigyázz, mert lehet hogy átver..
2012. márc. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

én is ilyen vaok

még is van csajom

2012. márc. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Lehet, hogy pont a macis fiúkat szereti. De ha olyanokat mondd, hogy vegyél neki ezt-azt, töltsd fel a telefonját és akkor majd ő felhív, adj kölcsön pénzt, akkor átver.
2012. márc. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Majd írd meg, hogy mi történt. Mi egy kocsmában fogjuk várni a híreket! Ha jó ír, azért b...szunk be, ha rossz, akkor pedig azért!
2012. márc. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!