Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Angliai lányok?

Figyelt kérdés

Nyártól egy évig megyek Angliába 1 évre(Birminghamtől északra egy kb 20 km), és félek mert azt mondják, rondák a lányok, pedig csajozás nélkül nem bírok ki egy évet:)

Jófejek amúgy? Zárkózottabbak vagy nyitottabbak mint a magyarok?

az átlag érdekel, persze kivétel mindenhol van


2012. márc. 5. 15:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát az igazi "genetikailag" angolok közt mondjuk úgy, hogy arányaiban meglehetősen kevés a szép lány. Ugyanakkor odakint elég sokfajta népség él, innen a környékről, illetve egzotikusabb országokból is, szóval találhatsz ott is szép lányt.
2012. márc. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 AncsiPancsy ***** válasza:

Hello! Több angliai lányt is ismerek, akik gyönyörűek...és nem csak elfogult vagyok, tényleg nagyon szépek:)) ! Igaz, nem minden angol lány vagy nő szép, de fogsz találni nagyon sok helyes, szép hölgyet majd! Szerintem kicsit nyitottabbak, mint a magyarok, bár ki tudja, én csak 3 lányt ismerek! És nagyon jófejek, humorosak is...

Sok sikert az angliai "kiruccanásodhoz"!

2012. márc. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon sok szép angol lány van. Nekem főleg a lábuk, a hátsójuk és a puncijuk jön be nagyon! Mellben nem a legjobbak és az arcvonásaik is érdekesek, valamint kicsit igénytelenebbek a magyar nőkhöz képest. Szóval nincs kozmetika, fodrász, szoli, amit a mi lányaink annyira nyomnak. Nem zárkózottak szerintem, de az átlag nem olyan könnyűvérű. Ha könnyen akarsz kukázni, ajánlom a Hed Kandi bulikat Birminghamben.
2012. márc. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Két eset lehetséges. Vagy megtanulsz csajozás nélkül létezni 1 évig, és a honlány-vágyad hazahúz kishazánkba, vagy pechedre beleszaladsz mondjuk Keira Knightley-ba, vagy Pippa Middletonba, vagy egy angolul beszélő ifjú hölgybe akitől eláll a lélegzeted. Hát ez a legrosszabb ami történhet. :)
2012. márc. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szia, egy hónapja vagyok kint Bournemouthban és a saját tapasztalatom az, hogy érdekesek az Angol csajok...Szóval..ne lepjen meg némi izzadság szag vagy éppen, hogy a buszon bekeni magát hónalj stifttel..jól feltűnően..Nem mindenkire írom nyilván, de az öltözködésük az néha tragikus..Viszont olyat is láthatsz, hogy full összerakott baby jön veled szemben, de a nagy átlag az nem ilyen..Többen is megerősítettek abban a dologban itt kint sajnos, hogy bizony a tisztálkodás nem az erősségük..Ezen azt értem, hogy heti 1 fürdés..a többi napon pedig tisztító kendőt használnak..Nem kamu tök komolyan mondom! Én szállodában dolgozom és bizony van hogy tök érintetlen a fürdőszoba akár egy családnál is?? Több napos ott tartózkodás után is? :-( Átlagot írtam, illetve amit én tapasztaltam itt és persze nem Londonban:-)
2012. márc. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Még annyit módosítanék a válaszomon amit írtam napokban, hogy most voltam Southhamptonban és nem semmi, mármint az ottani lányok..Én sem tudtam, de úgy látszik, hogy szinte városonként változik a helyzet.) Gyönyörű és igényes lányok voltak, vannak ott:-) Szóval ennyi :-)
2012. márc. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!