Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tehet egy olyan fiú, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehet egy olyan fiú, aki nem a lányok kedvence külsőre?

Figyelt kérdés
2012. márc. 5. 12:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
Jólérzi magát a bőrében és idővel összeakad egy olyan lánnyal, akinek a kedvence lesz.
2012. márc. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nos igen, én is azt tudom mondani, mint amit első hozzászóló írt válaszában.
2012. márc. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Alternatívaként pedig azt tudom mondani, hogy tanuljon, dolgozzon, sportoljon, vegyen részt egy sor plasztikai műtéten és máris a lányok kedvence lesz.
2012. márc. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
fejlessze a humorérzékét
2012. márc. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Dögi ***** válasza:
Gazdagodjon meg és az lesz.
2012. márc. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Normális, használható válaszoknak is örülnék.
2012. márc. 5. 12:41
 7/14 anonim ***** válasza:
Mit szeretsz és mit nem szeretsz magadon külsőleg? És milyen a külsőd? Lehet, hogy csak te hiszed, hogy nem vagy a lányok kedvence.
2012. márc. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Dögi ***** válasza:
Normális válasz. Ha nincs pénzed és nem is vagy a lányok kedvence külsőre, nézd csak meg hányan mennek el veled randizni. Utána gondolkozz azon hogy miért nem volt normális a válaszom.
2012. márc. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Dögi ***** válasza:
És lehet az is baj hogy túl magas szinten próbálkozol.
2012. márc. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Üdv a klubban tesó!!


Mondjuk nálam csak az a para, hogy alacsony,vékony vagyok, mert amúgy a pofikámat imádják jó páran. :D

2012. márc. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!