Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha magadra maradtál terhesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha magadra maradtál terhesen vagy már van gyermeked, akkor hogyan léptél túl és találtál párt magadnak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Én lassan a 10.hétbe lépek és egyedül maradtam! Exem 36éves,én 24! Tervezett babának indult,de az exem 1hónapra rá meggondolta magát és amikor szólt,hogy tóljuk a tervezgetést,akkor már "terhes" voltam,amit akkor még nem tudtam! Amikor viszont kiderült,akkor jöttek a veszekedések,hogy becsaptam,nem tud megbízni bennem...ma 5hete,hogy külön vagyunk és nem is érdeklődik! Eddig írtam neki,hogy mik voltak ultrahangon,de nem reagált egyszersem! Mindenki azt mondja,hogy ne is keressem,talán meggondolja magát,mert lehet megijedt! De mi van,ha nem gondolja meg magát? Akkor nekem egyszer túl kell lépnem! Nagyon nehéz,mert reménykedem,de bennem van az,hogy nem biztos,hogy meggondolja magát...! Szeretném megtudni,akik ilyen helyzetben vannak/voltak,hogyan tovább?
2012. febr. 29. 19:12
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Na igen,de te magad mondtad,hogy ő végül meggondolta magát és nem akart tőled gyereket.

Nem fogja meggondolni magát,keress valakit,aki így is elfogad.

Apa nélkül felnőni egyébként csuda klassz.....én is úgy voltam.

2012. febr. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!