Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Mitől legyek vonzóbb?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tomark kérdése:

Mit tegyek? Mitől legyek vonzóbb?

Figyelt kérdés

Van egy problémám:nem nagyon kedvelnek a lányok

a régi sulimban a lányok nem kedveltek,csak a menő és izmos fiukat szerették. én nem vagyok egy nagymenő,és a tobbi fiu osztálystáram szerint sincs izmom,bár amugy a lábizmom és a hasizmom eléggé erős,és egy kicsit a visszahúzódó és félénk is vagyok most váltottam iskolát és itt már jobban kedvelnek a lányok de hát még mindig a nagyképű menőzőseket kedvelik

járok egy énekcsoportba ahol a lányok már egy kicsit jobban kedvelnek de van egy barátom aki rettentően önző és sznob,azt hiszi magáról hogy izmos de csak dagadt,és őt jobban kedvelik a lányok amugy ugyanabba voltunk szinte mindig szerelmesek.amugy vannak lányok akiknek én teccek de azok még nálam is "rosszabbak és csúnyák",de nekem jobban bejönnek a

most mit tegyek,várjak az igazira vagy váátozzak meg?


2012. febr. 25. 17:58
 1/6 anonim válasza:

Ha nem kedvelnek meg van az okuk, pl nagyon csunya vagy vagy a személyiséged.. Próbálj meg változni :)

Ne légy félénk..Menj kondiba :)

2012. febr. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
inkább a személyiségem mert minden tanár és felnőtt azt mondja rám,hogy nagyon szép vagyok,csak hát nem tom hogy ez olyan fiús szépség-e
2012. febr. 25. 18:09
 3/6 Szulfát ***** válasza:
Tudom:közhely,de nem csak a külső számít.Add önmagad,legyél bátrabb,határozottabb és próbáld meg kimutatni azt hogy milyen ember vagy(mert ha tényleg nincs előnyös külsőd,akkor a belsőddel kell próbálkoznod).Így biztosan jobban fognak szeretni és tisztelni és több barátod lesz (talán barátnőt is szerzel).Ja és még egy FONTOS dolog:MIÉRT GONDOLOD HOGY NEM VAGY MENŐ?!ez ostobaság hiszen azért mert te nem vagy olyan harsány,vagy nem lógsz a szerinted vagy a lányok szerint menő srácokkal,attól még nem vagy kevesebb náluk,sőt lehet hogy te sokkal jobb ember vagy mint ők((TE ugyanolyan menő vagy mint ők,vagy még menőbb).nem menő pl a sznob barátod,mert azt hiszi hogy mindenben jobb másoknál és nem veszi tudomásul ha pl nem izmos.)A KÜLSŐD PEDI G CSISZOLHATÓ PL KONDIZÁSSAL VAGY CSAK SIMA ERŐSÍTÉSSEL. És végül egy jó tanács:"NE PRÓBÁLD,CSINÁLD!"
2012. febr. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszia a választ :)
2012. febr. 25. 18:17
 5/6 A kérdező kommentje:
ja és még az van hogy a szüleim egyáltalán nem úgy ismernek hogy lenne egy barátnőm,és be sem merném vallani nekik,már kiskorom óta félek bevallani
2012. febr. 25. 18:19
 6/6 anonim válasza:
Mért, már kiskorod óta van barátnőd?
2012. márc. 9. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!