Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szülők ti elengednétek a 14...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülők ti elengednétek a 14 éves fiatokat randizni?

Figyelt kérdés

2012. febr. 25. 14:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem vagyok szülő, de természetesen randizni egy 14éves fiút nyugodtan el lehet engedni. De 14 évesen meg fogja oldani egyébként is ha nagyon szeretné, hogy találkozzon az illetővel
2012. febr. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
27%
XD a hülye gyerel el mondta hogy randizni megy :D én mindig valami maszlagott szoktam beadni régebben amit be is vettek :D
2012. febr. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Jóhogy! Miért mikor kéne kezdeni a randizást?
2012. febr. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen, de persze nem este. Mondjuk késő délután, 4-7-ig. Nameg az sem mindegy, hova. Moziba, színházba (az mondjuk este lenne), vagy csak simán sétálni habozás nélkül elengedném. De házhoz már nem, magyrán a lányhoz, vagy hozzánk. Még a végén elszaladna velük a ló.
2012. febr. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Illuminált ***** válasza:
100%
inkább otthon dugjanak, mint az árokparton...
2012. febr. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
én nem szülő vagyok,hanem 14 éves..én magamat nem engedném el,mert nem vagyok testileg és lelkileg érett.. De mondjuk, ha valamilyen program van pl. színház, bicikli vagy fagyizó akkor igen.
2012. febr. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
hátpersze hogy elmehet de szerintem max este 8-9ig
2012. febr. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én 14 vagyok, és apukám szó szerint rám bízza ezt, mert tudja hogy ő is volt fiatal és ha nem engedték.meg neki elmet úgy hogy azt mondta megy haverhoz. És én nem élek vissza semmivel.

Egyszóval: igen

2012. febr. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"inkább otthon dugjanak, mint az árokparton..."


Szerintem egy 14 éves max gyöngyöt dugdosson a damilra.

2012. febr. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Illuminált ***** válasza:
szerintem is gyöngyöt kellene dugdosniuk, de ezt nem tőlünk fogják megkérdezni...
2012. febr. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!