Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elengednétek?

Figyelt kérdés

ma barátnőmet elhívta egyik barátnője csocsózni meg sörözni + még 1 srácot akit én nem ismerek .

elég féltékeny vagyok alapjáraton is de basszus velem nem jön el ilyen helyre de az hogy menne még 1 srác is azon végképp kiakadtam .

de lehet velem van a baj hogy így gondolkozok?


2011. dec. 28. 18:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát basszus, én kérdőrevonnám, hogy ha a pasijával nem megy akar elmenni, akkor egy számodra idegen sráccal miért???? Én felrobbannék...Hány évesek vagytok?
2011. dec. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sztem nem kell aggódnod, ha szeret a barátnőd, nem csal meg! :) de ha nem bízol benne, nem biztos h minden tökéletes a kapcsolatotokban! :S beszéld ezt meg vele! :) Sok szerencsét, remélem segítettem! :)
2011. dec. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
miért nem mész el te is?
2011. dec. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem tedd magad üresbe. Ha barátaiddal mész valahova, és van ott vmi csaj te azonnal kamatyolsz vele?! Ez nem így működik...
2011. dec. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy elengeded-e??Nem vagy az apja...

Ha a barátom nem engedne el valahova...Úristen..-.-"'

És a barátnője hívta...Honnan tudod, hogy a fiút nem magának akarja??

2011. dec. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nem járok kocsmába vagy ilyen helyekre.vagy ha megyek is buliba akkor együtt megyünk . Nem azzal van bajom hogy elmegy a barátnőjével valahova azért sosem szolok
2011. dec. 28. 20:13
 7/8 A kérdező kommentje:

ma 19:02

én 21 vagyok ö pedig 19

az hogy miért nem megyek háh engem valahogy elfelejtettek meghívni


az én körömben ez úgy működik hogy ha van barátnőm vagy barátom akkor együtt megyünk ilyen helyekre.


de lehet én vagyok maradi hogy nem nagyon engedem el a barátnőmet "egyedül" szórakozóhelyrevagy más ilyen jellegű helyre

2011. dec. 28. 20:18
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha kettesben menne a sráccal, még megértenélek.
2011. dec. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!