Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Történt már veled olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt már veled olyan, hogy az "ideálod" ellentéte tetszett meg neked?

Figyelt kérdés

Pl. ragaszkodtál eddig ahhoz, hogy mondjuk csak vékonyabb testalkatú férfiakkal ismerkedj, de aztán pont egy mackósabb tetszett meg.


Ez csak példa, kíváncsi vagyok más tapasztalataira.


2012. febr. 24. 20:54
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Velem most vmi hasonló a helyzet. Nem ragaszkodtam én egy ideálhoz sosem. Csak nekem mindig is az átlagos testalkatú fiúk tetszettek, most meg 3. randim lesz egy mackós testalkatú sráccal. De nagyon helyes, kedves, szimpatikus, szóval minden rendben. Meg azt is gondoltam, h. a velem kb. egykorúak tetszenek, vagy legalábbis eddig így volt, ő meg 5 évvel idősebb nálam. De mióta megismertem, már nem zavar ilyesmi. Olyan sosem volt nálam, h. csak szőke hajú kék szemű srácokkal ismerkedem. Egyszerűen csak úgy vettem észre, h. az átlagos testalkatúak tetszenek jobban.
2012. febr. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!