Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Történt már veled olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt már veled olyan, hogy az "ideálod" ellentéte tetszett meg neked?

Figyelt kérdés

Pl. ragaszkodtál eddig ahhoz, hogy mondjuk csak vékonyabb testalkatú férfiakkal ismerkedj, de aztán pont egy mackósabb tetszett meg.


Ez csak példa, kíváncsi vagyok más tapasztalataira.


2012. febr. 24. 20:54
1 2
 1/11 Macs1209 ***** válasza:
Persze. Mert megfogott benne valami, és kb onnantól megváltozott a hozzáállásom.
2012. febr. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

igen, gyakran elöfordul

a mediterrán tipus az ideálom, de fülig bele tudok zúgni egy szöszibe is ha jo az összhatás kivül-belül

2012. febr. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy-két szőke férfi tetszett már meg, pedig a sötét hajat szeretem.
2012. febr. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
10%
Sajnos a legtöbb lány nem hajlandó elszakadni az ideáloktól. Ha meg is tetszik neki egy olyan pasi aki távol áll a tipikus nyálgép idáluktól, akkor inkább a többség nem is jön vele össze. Vár arra amég nem talál egy nyálgép vasalt hajú és megfelelő belső értékekkel rendelkező pasival összejöjjön. Aztán 30 felett eltöprengenek, hogy elrontották az életüket, mert nem találták meg a jópasi nyálgépet és akkor kötnek kompromisszumokat. Ezt számtanaszor tapasztaltam már.
2012. febr. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%

Egyszer előfordult. Volt egy csoporttársam, persze alapból is jól néz ki, de nekem mindig is a husisabb csajok jöttek be, ellenben ez a csaj nagyon vékony volt, mondjuk bomba alakja volt, de egy kicsit azért na, gebe volt. De a belsője... Csodás! Kissé megosztó a személyisége, mondhatnám, hogy egy igazi ro hadék volt, de mivel én egy az egyben ilyen vagyok, csak fiúban, nagyon összeillettünk, patentok voltunk :D Aztán kölcsönös megcsalás végett vetett a románcunknak... Ezt leszámítva életem legjobb fél éve volt, teljesen egy rugóra járt az agyunk, mindig ugyanazon a véleményen voltunk, ha létezik olyan, hogy lelki társ, akkor nekem biztos, hogy ő volt, ezt igazolja az is, hogy mind a ketten egyformán leszartuk a megcsalás bűnét.


22/F

2012. febr. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Sosem tetszettek a mediterrán típusú pasik. Egyáltalán nem! Azután megismertem a mostani barátom. Beleszerettem és együtt vagyok vele már 2 éve. :)

L/19

2012. febr. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Számtalanszor. Aztán rájöttem, hogy az én ideálom nem is az,amit hittem.

Mindig azt hittem, hogy nekem a velem egykorú srácok tetszenek, aztán mikor már sokadjára az idősebbek tetszettek meg, és egyetlen velem egykorú sem, akkor rájöttem, hogy kár hazudoznom magamnak :)

2012. febr. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nincs is olyan, hogy ideál. A szerelem pont attól szerelem, hogy más.
2012. febr. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Én max arra tudok ilyenkor gondolni, hogy régen Brad Pittbe volt szerelmes a csaj, majd megváltozott az ízlése és egy latin sármőrbe, pl Fernando Colungába esett bele. Tehát egyik jóképűből a másik szuperpasiba esett bele. Azt nem hiszem el, hogy egy átlag pasiba esett volna bele. az nagyon ritka.
2012. febr. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Azt nem mondhatom, hogy az ideálom ellentéte, mert nem egy-két dolog határozza meg az ideált. Kb. 20.

Viszont a karcsú alkat és a hosszú haj mindig is a gyengém volt. Mégis csak egy igazán vékony barátnőm volt, de ő úgy 3 évenként csúnyán felhízott.

Egy éve egy kerekebb formájú, rövid hajú barátnőm van. Viszont mindig is a fekete haj és a barna szem tetszett. Nála ezek meg vannak.

2012. febr. 25. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!