Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » El lehet rontani egy beszélő/b...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El lehet rontani egy beszélő/baráti viszonyt azzal, ha megmondom a lánynak, hogy tetszett nekem idáig?

Figyelt kérdés
De a lánynak netalántán nem tetszenék, és így inkább eltávolodna tőlem? A lánytól függ, hogy mi sülne ki ebből?
2011. dec. 9. 16:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen, nagy kockázat van benne. Ha meg akarod szerezni, akkor inkább szervezz vele közös programokat.


35/F

2011. dec. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok ezzel, sőt szerintem már kimondatlanul is rájött. :-)

A mi esetünkben sok közös program nem lehet, mert elég messze lakunk egymástól, de ha ti gyakran találkoztok, akkor próbálj nem randiszagú közös programokat szervezni, hogy jobban megismerjétek egymást, de így konkrétan ne mondd ki (még).

2011. dec. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Span ***** válasza:
Ha van egy kis esze meg lehet beszélni vele. De ebből szokott jönni a "legyünk barátok" duma...
2011. dec. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kérdezem tőle állandóan, hogy nem érne rá valamikor találkozni? (amúgy egy suliba járunk) És akkor mindig az a válasz, hogy nincs rá ideje. És általában ebből mindig az lesz a vége, hogy rohadtul nincs azon, hogy találkozzunk. Mégis Facebook-on mindig ő ír rám, amit én azért érzek pozitív dolognak, mert nem a lányok szoktak írni. Nem szeretek chat-en beszélgetni, inkább személyesen dumálnék vele, de hát valamiért nem akar, inkább a chaten. :(
2011. dec. 9. 16:56
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálam pont a fordítottja van ennek :D Face-n én írok rá, de akárhova hívom, azonnal igent mond :P
2011. dec. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ha nem tetszel neki akkor garantáltan kerülni fog!
2011. dec. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem még nem elég bátor, hogy bevállaljon egy randit, cheten meg könnyebben megy a beszélgetés. szerintem chetelgess vele egy ideig, de ne is hozd fel a találkát, csak egy idő után. Mikor már valamennyire megismertétek egymást.

HA ő ír rád, akkor tuti, hogy szimpi vagy neki. Különben nem is írna.

28/L

2012. jan. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!