Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon tetszik nekem egy srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik nekem egy srác 15/F és az a baj, hogy én ismerem ot csak o nem ismer engem. Hogy tudnák vele megismerkedni? 14/L

Figyelt kérdés
2012. febr. 20. 21:19
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
előbb tanuld meg az igeragozást...
2012. febr. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
bocsánat,hogy nemírok helyesen de kérlek ne ezzel foglalkozzatok
2012. febr. 20. 21:29
 3/10 anonim ***** válasza:
bocicsoki, megy a zöld mancs! ∩_∩
2012. febr. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
köszi :) miért is? :D
2012. febr. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kérj meg egy közös ismerőst, hogy mutasson be.
2012. febr. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
a kioktatásért. ∩_∩
2012. febr. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#3, #6, gyökér vagy, és idegesítőek a hangulatjeleid.


amúgy nem értem, mért kell belekötni mindenhol a helyesírásba, ez egyáltalán nem volt durva hiba, gyk-mértékkel pedig kifejezetten jó mondat volt.


kedves kérdező, te valószínűleg rajongsz az illetőért és minden pici információmorzsát magadbaszívsz róla, a folyosón bámulod, az adatlapját naponta nézegeted, és irtó szerelmes vagy egy általad kreált hősbe, akit elhelyeztél egy szimpatikus "gazdatestben". szerintem ismerkedj meg egy létező személyiséggel, őt pedig hagyd.

2012. febr. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó:

De igen, érdemes kijavítani, mert ha már segítséget vár, tiszteljen meg egy normális helyesírással. Roppantmód idegesítő, hogy akinek segítenél, az nem tudj rendes kérdést fogalmazni esetekben.

Hogy ne offoljak, válasz:

Szerintem simán leszólíthatod, ha sulis, közös témával, pl. nem tudja-e hogy mikor lesz ez vagy az a suli-rendezvény. Egyébként ismerősön keresztül a legjobb.

2012. febr. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Bocsi, hogy válasz helyett kérdést írok de..

Hogy van az, hogy te ismered őt ő viszont nem ismer téged? o.O

Titokban találkozgattok a sötétben úgy, hogy ő nem lát téged te viszont őt igen és csak ő mesél magáról te pedig néma csendben hallgatod amit mond magáról vagy mi a f@sz?

2012. febr. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
atya világítás :D
2012. febr. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!