Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit jelenthet ez? Ha jelent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelenthet ez? Ha jelent valamit, mit lephetnek?

Figyelt kérdés
A suliban van egy par fiu aki tetszik.Az egyik fiu mindig ugy nez,ha elmegyunk egymas mellett,de csak ennyi.Nem tudom,hogy jelenthet-e valamit? A masik fiu mindig koszon nekem,sosem mulasztja el,nem lehet azt latni rajta,hogy elfordul vagy beszelget a haverjaival,hanem mindig felem fordul es koszon.Nagyon aranyos,de itt is csak ennyi,pedig szerintem mar baratnoje sincs,mert nem latom oket egyutt.Szerintetek ez jelent valamit,vagy csak en gondolom azt?,mert nem lenne muszaj koszonjon,meg sosem beszeltunk,csak nyaron ugyanazon a kirandulason vettunk reszt,de akkor sem koszontunk vagy beszeltunk. 16/L
2012. febr. 18. 23:48
 1/6 étoile et lune ***** válasza:
16 évesen én is állandóan azt néztem, ki néz vissza rám... De ha részedről jelent valamit mindez, akkor talán nekik is. Az a gáz, hogy Te vagy a lány, szóval erre mit akarsz lépni? Ők kellene udvaroljanak, bár tudom, már nem divat ez fiúknál. Mosolyogj rájuk, Te is köszönj vissza. Nem vagyok fent facebook-on, szóval nem tudom biztosan, de ott szokás mostanában kezdeményezni, nem? Ahhoz nem kell olyan nagy bátorság..
2012. febr. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy nekik kellene kezdemenyezni,azt is szeretnem,de nem tortenik semmi.Igy nem tudom,hogy csak en erzem,hogy ez jelenthet valamit,vagy tenyleg igy van,csak nem mernek kezdemenyezni.Egyik baratnom szerint tavolsagtartonak tunhetek olyanok szamara,akik nem ismernek,nem tudom miert...Nem nagyon merek rajuk irni facebookon,nem akarok nyomulni sem,nem az en stilusom.
2012. febr. 19. 00:00
 3/6 étoile et lune ***** válasza:
Hát nem kell nyomulni. Semleges témákról beszélgethetsz velük neten. Például ráírsz, hogy ,,szia, tudnál mondani egy jó filmet?" Ha megkérdezi, miért pont tőle kérdezel ilyet, megírod, hogy azért, mert épp nincs fent senki, aztán kérdezgeted, miért pont ez jön be neki, stb. Ha nem fejlődik tovább a beszélgetés, nem érdekled őket.
2012. febr. 19. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszi,remelem bejon!
2012. febr. 19. 11:19
 5/6 anonim ***** válasza:
hát szerintem mind a két fiúnak bejössz vagy legalábbis valami megfogja őket veled kapcsolatban! :D légy bátor és akkor menj oda hozzájuk beszélgetni hidd el élvezni fogod!csak bátran! remélem sikerül valami :D
2012. febr. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hat nagyon orulnek,ha igazad lenne,de hogyan menjek oda hozzajuk?Mit mondhatnek?
2012. febr. 19. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!