Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon tetszik egy srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy srác buszon szoktam látni (at hiszem h abba a suliba is jár ahova én) hogyan léphetnék? (sajnos a navét sem tudom meg h hány héves)

Figyelt kérdés
2009. márc. 23. 18:27
 1/2 anonim ***** válasza:
adsz neki jeleket és mosolyogsz rá bájosan ha tetszel neki akkor úgyis fogtok szemezni
2009. márc. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
mosolyogj rá kicsit titokzatosan, hagyd, hogy elkapja a tekinteted, majd bájodan nézz félre, lényeg, h felhívd magadra a figyelmét! figyeld meg merre megy, mikor leszáll a buszról és derítsd ki, melyik suliba jár! ha ez meg van, kérdezősködhetsz kicsit róla, h kiderítsd ki a srác! illetve ha ez nem jön össze, de már szemeztetek, akkor egyik bnőddel kerüljetek a közelébe a buszon és "hintsd el" (fontos h meghallja) hogy mondjuk szombat este hova mész bulizni vagy ilyesmi. ha felkeltetted az érdeklődését, reménykedj, h ráharap az infóra és ő is ott lesz;) sok sikert!
2009. márc. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!