Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen pasik jönnek be a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen pasik jönnek be a csajoknak?

Figyelt kérdés
2012. febr. 14. 20:47
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Képmutató....
2012. febr. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 cathilina ***** válasza:
Na jó, eloszlatnék pár tévhitet. Amíg van pénze szappanra meg fizetni a randit, pont nem érdekel, milyen gazdag. Sőt, az sem zavar, ha anyagi okok miatt csak sétálni hív, vagy ilyesmi. Az már más kérdés, ha az illető lekezelő és/vagy paraszt. Olyankor tényleg csak a pénz menthet meg...
2012. febr. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
a miheztartás végett az itt megjelenteket tényleg nem a pénz érdekli, de majd benő a fejük lágya....
2012. febr. 21. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 Dylena válasza:

Nomális önértékelés, nem félénk, de nem beképzelt, legyen tisztában a saját magával és tudja, hogy mit akar. Legyen határozott, de tudjon bocsánatot kérni, ha hibázik. Ne alkoholizáljon, ne szerencsejátékozzon, bulizás, haverozás mértékkel. Lehessen vele jókat beszélgetni bármiről, együtt nevetni. Ne értékelje alul a nőket. Nem "kell" gazdagnak lenni, csak legyen valami célja az élettel és igyekezzen azt megvalósítani. Tisztelje a szüleit. Legyen hűséges és őszinte. Legyen a szemében valami titokzatosság, huncutság, ami elsőre megfog. Legyen igényes magára, de ne legyen piperkőc.

Ő volt a férfi. Az sem árt, ha a nő is hasonlóan gondolkodik és ő is tisztában van saját magával és nem vár el olyat, amit ő nem tesz meg. És mindketten tudják, hogy mire van szükségük és ezt keresik a másikban és jó esetben meg is találják. Egy nő.

2012. febr. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Ha a fentiek igazak lennének, akkor minden kedves férfinak barátnője lenne, a gazdagok meg szomorúan üldögélnének otthon egyedül. :)
2012. febr. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 Dylena válasza:

09.28-asnak, de másnak is: Ha a fentiek így működnének, akkor normális családok lennének, ahol egy gyermek szeretetben nőne fel és ezt is vinné tovább és előbb-utóbb jobb lenne a Földön élni.

Mivel egy kapcsolat 2 emberről szól, meg kell említeni a nőket is és tény, hogy nagyon sokan "elanyagiasodnak", tehát csak a pénz számít, érzelmek meg sehol. De azért ehhez nagyon primitívnek kell lenni és legfőképp igénynek kell rá lennie, amiben pedig sajnos nincs hiány. Tehát ha nem volnának olyan férfiak, akik az ilyen "nőkkel" foglalkoznának, nem volnának ilyen nők. De egy normális FÉRFI nem ribancot keres magának,hanem egy NŐT,egy társat, gyermekei anyját. Ez azért elég fontos tényező. Mindenki azt a levest eszi meg, amit főzött magának és ezért senki más nem okolható. Szerintem.

2012. febr. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Én őszinte voltam, kedves, megértő még is csak az átbaszást kaptam. Szóval lányok ne csak a neten írjatok ilyent, hogy humoros meg kedves stb..jönnek be mert sajnos ti nem ez alapján ítéltek/választotok (még ha ti nem is így látjátok).
2012. febr. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 Dylena válasza:
Miért írnánk olyat, amit nem úgy gondolunk? Ez butaság. Nem lehet, hogy te vagy kicsit eltévedve? Lehet, hogy rossz ajtón kopogtattál, megesik az ilyen. Mindenki hibázik, nem ez a lényeg. Az a lényeg, hogy tudunk-e tanulni a hibáinkból és legközelebb jó döntést tudunk-e hozni annak érdekében, hogy boldogok legyünk és ez nem könnyű dolog. De. Mint már korábban mondtam,mindenki maga választ és aztán vállalja a következményeket. Nagyon nem mindegy, hogy milyen szempontok alapján választ az ember. Ha mindig ugyanazt a típust választod, ne csodálkozz, hogy nem jutsz egyről a kettőre. Ajánlom figyelmedbe az Emberi játszmák című könyvet Eric Berne-től és a Sorskönyvet is.
2012. febr. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Nem kell aggódni, egy nő nyíltan sosem fogja bevallani hogy képtelen szabadulni ösztönei bűvköréből, s a "fészekrakó" képességei alapján választja a hímet.
2012. febr. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
Mindenkinek más...nekem olyan jön be, aki őszinte, természetesen helyes :) Nem csal meg, szóval lehet benne bízni :)). Magabiztos, kiáll az igazáért...megvéd engem és egyértelműen nagyon Szeret és ezt ki is mutatja, akár egy öleléssel akár apró ajándékokkal! :))
2012. febr. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!