Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen pasik jönnek be a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen pasik jönnek be a csajoknak?

Figyelt kérdés
2012. febr. 14. 20:47
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más...
2012. febr. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Tifa neked milyenek jönnek be?
2012. febr. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Legyen őszinte, mondja ki, ha valami nem tetszik neki, de semmiképp se essen át a ló túloldalára, szóval ne legyen bunkó, legyen jó a humora, olyan legyen akivel lehet hülyéskedni, de ettől függetlenül tudjon komoly is lenni amikor kell, meg lehessen vele beszélni bármit, teljesen mindegy milyen téma.. semmi ne hozza zavarba, ne legyen kuka, nem gond ha beszédes, de ne járjon a szája örökké... meg hát ugye a külső is számít, de az változó, nincs konkrétan olyan ideálom pl: szem/haj szín, magasság meg ilyenek...

Szerintem így ennyi :)

18/L

2012. febr. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Nagy általánosságban elmondható, hogy a jóképű, tehetős, önbizalommal rendelkező egyedek.
2012. febr. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 cathilina ***** válasza:
100%
Nagy általánosságban elmondható, hogy nem mondható el semmi. Lehet, hogy ez hihetetlenül hangzik, de engem személy szerint a legkisebb mértékben sem érdekel, hogy mennyi pénze van a srácnak. Külsőleg ugye mindenkinek más jön be, de az önbizalom azt hiszem többnyire tényleg közös pont.
2012. febr. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Igen ezt kihagytam, hogy az anyagi helyzet engem sem érdekel
2012. febr. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Természetes, hogy mindenkinek más tetszik, azonban kétségkívül léteznek olyan vonások, amelyeket a legtöbb ember szépnek, illetve vonzónak tart.
2012. febr. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
29%
Vasalthajú b/zik ,gazdagok.
2012. febr. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Én. Meg még esetleg Chuck Norris.
2012. febr. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Na persze. Elméletben senkit nem érdekel a pénz...
2012. febr. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!