Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A csajoknak milyen tulajdonság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajoknak milyen tulajdonságok jönnek be? Miért van az, hogy a sok bunkó, tahó, "helyesnek" sem mondható srácra buknak csak a csajok?

Figyelt kérdés
2011. dec. 11. 23:02
1 2
 1/14 anonim válasza:
bunkónak bunkó jár.tahónak meg tahó
2011. dec. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Azért buknak rájuk a csajok, mert az ilyen pasiknak van önbizalmuk, és ez vonzó egy lánynak.


Egy lány.

2011. dec. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Magabiztosság.
2011. dec. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Teljesen egyetértek az előttem szólókkal. Mindhármukkal !

Amúgy pedig ne sírj. Rám is buknak, pedig én nem vagyok sem tahó, sem paraszt, de még csak szépfiú sem. A határozottság, egyéniség és önbizalom az, ami fontos. Én oda merek ülni bármikor mellé. Oda merek menni hozzá akkor is, ha sok barátnőjével van stb. És ez épp elég

2011. dec. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Hát, ezzel én is próbálkozok, de valahogy mindig kifogyok a témákból, vagy pedig hülyeségeket mondok. :/ és ezért szerintem lúzernek tartanak. :/
2011. dec. 11. 23:44
 6/14 anonim ***** válasza:

Hogy lehet "kifogyni a témákból"? Komolyan kérdezem, nem bántó szándékkal.

Ha valakivel teljesen egy hullámhosszon vagytok, azzal nem történhet meg, hogy elfogy a téma :)

2011. dec. 12. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Észre vetted, hogy bunkónak, tahónal és "nem helyesnek" neveztél minden pasit, akinek van barátnője?


Humor, intellgencia, magabiztosság... bár ez inkább a lányoknak és a nőknek jön be, a csajok a bunkókra buknak.

2011. dec. 12. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Mert a lányok szerint helyesek. Csak a külső számít nekik, így hát az nem zavarja őket, ha vki bunkó.
2011. dec. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

Nekem egyáltalán nem jönnek be a bunkó, tahó pasik és sajnálom, hogy a nagy részük ilyen. A maradék meg már foglalt. Nekem a hűség és megbízhatóság a legfontosabb. Legyen udvarias és kölcsönösen tiszteljük egymást (adjon rá okot). Jó érzés, ha érezteti velem, hogy számára szép vagyok és értékes.

23/L

2011. dec. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"Nekem egyáltalán nem jönnek be a bunkó, tahó pasik és sajnálom, hogy a nagy részük ilyen. A maradék meg már foglalt."

Én se bunkó, se foglalt nem vagyok. Csúnya viszont igen, ezért nem is számítok pasinak.

2011. dec. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!