Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan jeleznek a férfiak ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jeleznek a férfiak ha tetszik neki egy nő?

Figyelt kérdés
A történetemet kicsit megbonyolítja, hogy ez a férfi a nővérem jövendőbelijének a testvére, és nekem kicsit furcsább az egész dolog. Alap esetben nem foglalkoznék ilyesmikkel, hogy tényleg tetszem e neki, de ez a felállás megnehezíti. Én már a kezdetekkor éreztem némi feszültséget köztünk, de annak ellenére hogy el tudnám nyomni csak erősödik a dolog. Ti mit lépnétek nőként? És a férfiak mit gondolnak?? Ők hogyan jeleznénke ilyen esetben a lánynak?
2009. jún. 3. 20:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Mindenkinél más! Én tudom magamról hogy ha valakit látok aki tetszik akkor zavarba jövök és a telefonom kezdem el babrálni. de mindenkinél máshogy... 16/F
2009. jún. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

keresi a szemkontaktot, illetve igyekszik a közeledben lenni, mosolyog mikor veled beszélget, ilyesmi.

Én legalábbis valami ehhez hasonlóval jelzem(mondjuk kb mindenkire mosolygok akivel beszélgetek, szerintem ez egyébként is fontos, mert nem kerül semmibe, viszont mindenki szereti)

21ffi

2009. jún. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!