Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy johetnek ossze vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy johetnek ossze vele?

Figyelt kérdés
Van egy lany az iskolaba aki nagyon tetszik nekem en 18 vagyok o 16. Nem egy osztalyba jarunk. Mar facebookon ismerosom de ugy hogy en likeolgatom a kepeit nem igazan latom hogy felkeltettem volna az erdeklodeset. Suliba biztos hogy nem tudnam csak ugy megallitani es beszelgetni vele! Interneten valo irkalas lenne lehetoseg csak nem tudom hogy nyissak mert mar biztos lenne hogy mit akarok csak nekem olyan kellemetlen! Aztan ha nem lenne semmi nem orulnek ha poen targya lennek.... Ugyhogy megkoszonnem a segitsegeteket. :D 18/F
2012. febr. 13. 21:21
 1/5 A kérdező kommentje:
Na ugy latom nem kapok segitseget...
2012. febr. 13. 21:41
 2/5 anonim ***** válasza:
ha már lájkolgattad a képeit -ami eleve nem túl jó kezdés- és nem reagált rá semmit, akkor szerintem hagynod kéne az dolgot...
2012. febr. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ékezet is létezik

20 percen belűl ha kiírod ne kapsz segítséget akkor utánna szerinted fogsz? Ha meg ezt kiírod akkor meg bosszúbol nem adnak

2012. febr. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ertem nem azert irtam ki!

Elsonek: szerinted ez mar veszett ugy? Ilyen lanyt aki ennyire tetszik reg nem lattam!

2012. febr. 13. 21:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Figyelj a netes like olós dolog az nemjó azt felejtsd el. MAx írjrá facen... Jobbat mondok suliban menj oda hozzá ha kellemetlen ha nem ha tetszel neki nemlessz kellemetlen ha nem akkor kellemetlen lessz de kinem sz@rjale nekem is volt sokszor ilyen húúú nem is 1x ha ilyenkor az arcukba röhögsz akkor az nekik nagyobb égés hidd el... álj a talpadra és minden renbenlessz
2012. febr. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!