Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ossze vagyok torve lelkileg,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ossze vagyok torve lelkileg, egy baratnot szeretnek de mintha nem is leteznek. Mit csinaljak?

Figyelt kérdés
17 eves fiu vagyok, Pesti. Mar lassan egy eve egy lanyt keresek aki kedves, okos, es aranylag szep is de ez nem fontos annyira. En kicsit kivulallonak erzem magam a mai sracok kozul, nem kovetem ezt a pawa divatot, inkabb elegansabban probalok oltozni. Ertelmes vagyok, egyetemre keszulok. Csunyanak se mondanam magam, dagadt se vagyok. De egyszeruen a lanyokat nem is erdeklem. Volt egy any akivel osszejottem volna, csak inkabb visszament a volt bartjahoz aki megcsalta. Nagyon azt sem tudom hol smerkedhetnek, es ha valakit megismertem mit mondjak neki, mert ugy latszik amit eddig probaltam nem jott ossze. Mit csinaljak?
2012. jan. 16. 21:55
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
Pesten luxus az ékezet, fiam?
2012. jan. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
járj el szórakozni, ott van lány f@szig...
2012. jan. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
az előbb írta ki kérdésnek egy csaj, hogy csak úgy leszopott egy vad idegent... menj discoba
2012. jan. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Elso: Nem luxus, szimplan lustavagyok telorol ekezetet irni. Masodik: hetvegen voltam, de en olyan lanyokhoz nem nyulok akik ott voltak. (hajogyari) Egyaltalan van olyan hely ahol megfordulnak normalis lanyok???
2012. jan. 16. 21:59
 5/10 anonim ***** válasza:
Ne magadba duslakodj hanem huzzál el valahova ,ahol vannak csajok.
2012. jan. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ah ha egy csaj vissza ment inkább a volt barátjához aki meg is csalta akkor nagy gondok vannak veled ember, szerintem te a tipikus jótanuló vagy aki sovány nyeszlet és ha ne soroljam, kezd valamit az életeddel, járj le edzőterembe, ha jobban fogsz kinézni több önbizalmad lessz és nem fognak a csajok a pofádba röhögni hogy ki ez a szerencsétlen
2012. jan. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
szedd össze magad...akinek meg volt a pasija f-sza kell az menjen a rektes........... nehogy már ezek alapján ítéld meg önmagad..legyen már önbizalmad...érjél már többet magadnak...
2012. jan. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nézz ki jobban!
2012. jan. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Ne legyetek már ilyenek fiú....Tudjátok van a SZÍVETEK és ha ezt használjátok a lányok díjazni fogják!!!!Jobban szeretik a lányok az olyan fiúkat akik kedvesek,viccesek és gondolkoznak is ( nem arról hogy mikor vigyem ágyba a csajt) és persze bókolnak.Próbáljátok meg rendesen gondolkodni.

Ha elmentek bulizni akkor kérjétek fel a lányokat táncolni és legyetek kedvesek.Nem minden arról szól, hogy ki a menőbb srác! Az érzelem nem gázos, inkább az amit manapság az emberek művelnek...

2012. jan. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Előző, ez nem a humor rovat :)
2012. jan. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!