Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mit gondolhat rólam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit gondolhat rólam?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel 1-2 hete beszélek facebookon.Kedves, érdeklődő és mindig rendesen válaszol ha kérdezek valamit,de ő magától nagyon ritkán tesz fel olyan kérdést ami nem hangzott el. Ha én kérdezek valamit, általában visszakérdez.Nem úgy viselkedik mint aki cseppet sem kíváncsi rám,de nem tudom hogy vajon érdeklem-e őt vagy csak udvariasan próbál beszélni velem. 14/L ő pedig 15.
2012. febr. 13. 20:03
 1/7 anonim ***** válasza:

neten nehéz ezt. ha a suliban találkozol vele akkor


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..



vagy keress rá h milyen jeleket ad egy fiú ha tetszik neki egy lány

2012. febr. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
lehet, hogy egy kicsit félénk, visszahúzódó, vagy nem túl beszédes, ezért szokatlan neked
2012. febr. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Még nem találkoztunk, de amikor megkérdeztem hogy fogunk-e azt mondta, hogy: jó majd meglátjuk..meg, hogy merre fele gondoltam.. Úgyhogy nem tudom érdeklődik-e, vagy mégsem.
2012. febr. 13. 20:23
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ő ugyanúgyvan veled mint te vele, nem akar untatni nem akar hülyeséget beszélni de közben kommunikálni akar erre a legmegfelelőbb eszköz a kérdés... kicsit pörgesdfel a beszélgetést legyél konkrétabb és lessz eredmény, sok sikert.
2012. febr. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hogy csináljam?
2012. febr. 14. 14:32
 6/7 anonim ***** válasza:
Menj b... meg ne a kur. va facebook-on lógjál egész ki.basott nap. hívd le aztán kész menjetek el randizni külkönben soha a büdös életbe nem lessz a nyámnyila tudatlan lényetekből semmi!!!!!!
2012. febr. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Próbáld meg felvetni a találkát, ha szimpi vagy neki, akkor úgyis akar, ha meg nem, hagyd a fenébe. Ráadásul úgyis élőben derül ki minden :)
2012. febr. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!