Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy kérjek meg egy lányt h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kérjek meg egy lányt h járjon velem?

Figyelt kérdés
2012. febr. 13. 16:40
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Az utolsó válaszolóval értek egyet. Sosem értettem ezt a szerintem óvodás szintú "akkor járunk?" "igen" és lőn dolgot. Az, hogy valakivel találkoztam kétszer, mondjuk, hogy jól néz ki, de még mondjuk meg is csókoltam, nem jelenti azt, hogy kapcsolatban vagyok vele, csak mert mi "megbeszéltük", hogy mától járunk. Egy kapcsolat kialakul sok találkozás, beszélgetés után, mikor a felek már eléggé ismerik egymást ahhoz, hogy tudják, ki van mellettük. Én másfél hónapja csókolóztam egy sráccal először, és még mindig nem hívom a barátomnak, vagy mondom azt, hogy járunk.

Mert, ha megkérdezed pl, hogy jártok-e, ő igent mond, akkor onnantól kezdve elkezditek egymást jobban szeretni, teszem azt? Vagy lángra gyúl a nagy szerelem? És mondjuk két hét múlva rájöttök, hogy semmi közös nincs bennetek és nem érzitek jól magatokat egymás mellett, és vége az egésznek, akkor vége egy baromi hosszú kapcsolatnak?

Szerintem egy kapcsolat attól kapcsolat, hogy a két fél elég időt szánt arra, hogy megismerje egymást, és ezek után is kitartanak egymás mellett, és legfőképpen: az elejétől kezdve tudják, ki van velük.

2012. febr. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!