Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kérjek megy egy lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bécsi kérdése:

Hogyan kérjek megy egy lányt hogy járjon velem?

Figyelt kérdés

tegnap az osztállyal elmentünk egy másik suliba lányokhoz (fiú gimibe járok :( ) és ott láttam egy szép lányt, de nem mertem odamenni hozzá

beszélgetni,telószám stb.

szerintetek mit kéne csinálnom?


2011. nov. 24. 17:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
32%
na mizu lány ó szia heló, álljunk össze mint 2 kicsi legó
2011. nov. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
ez sokat segitett :(
2011. nov. 24. 17:20
 3/14 anonim ***** válasza:
mit csinálj? marhahúslevest töltöttkáposztával, azt szeretem
2011. nov. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 problem?:D ***** válasza:
Csapd ki rá
2011. nov. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Vigyél neki egy szív alakú kis Milka desszertet vagy egy szál rózsát. Mond meg neki hogy nagyon tetszik neked.

Szeretnél vele találkozni és beszélgetni. Esetleg ráér-e hétvégén egy mozira és egy pizzára?


Még a barátnői is irigykedni fognak rá, hogy micsoda pasi van oda érte!

Csak hajrá, ne szégyenlősködj.

2011. nov. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
na figyu már, mondom mi a szitu: te lány én meg fiú, na mizu mizu mizu? :D
2011. nov. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
80%-os 17:29-es. Nem rossz ötlet, de a mai lányokból ítélve, lehet szegényt keményen képen röhögnék, mert azt hinné(k), hogy valami tréfa...
2011. nov. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
csak az a baj hogy legalább 8 barátnője mindig a közelében van és ha ő nem is röhög ki a többi lehet...
2011. nov. 24. 17:54
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha ő nem nevet ki, akkor nincs gáz. Valószínűleg akkor jók fogadja és akkor viszont az érvényesülhet, amit feljebb írtak, hogy majd néznek, hogy de fasza pali... :D
2011. nov. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

17.29-es vagyok!


Ha a barátnők vihogásától tartasz (amit ebben az esetben így belegondolva tényleg elképzelhetőnek tartok, mivel a lányok ebben a korban és társaságban rendkívül bután tdudnak viselkedni), akkor arra kell hajtanod hogy akkor tudj vele beszélni ha egyedül van.

Ötleteim:

Derítsd ki hol lakik, csengess be hozzá.

Keresd meg facebokon és beszélgess vele ott először.

Ott már el is kérheted a tel. számát.

Ha beszélni nem mersz vele, írj majd neki sms-t.

Jó lenne ha tudnál egy vicces aranyos kis videót csinálni, amiben megvallod az érzéseid (persze diszkréten) és amit elküldesz neki email-ben.


Most egyenlőre ennyi jutott eszembe de gondolkozok.

A virág, csoki dolgot majd az első randin add inkább.

2011. nov. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!