Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kérjek megy egy lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bécsi kérdése:

Hogyan kérjek megy egy lányt hogy járjon velem?

Figyelt kérdés

tegnap az osztállyal elmentünk egy másik suliba lányokhoz (fiú gimibe járok :( ) és ott láttam egy szép lányt, de nem mertem odamenni hozzá

beszélgetni,telószám stb.

szerintetek mit kéne csinálnom?


2011. nov. 24. 17:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"Vigyél neki egy szív alakú kis Milka desszertet vagy egy szál rózsát. Mond meg neki hogy nagyon tetszik neked."


Aha tényleg? Te ezt átgondoltad rendesen? egy lányról van szó, egy másik suliból, tehát egyáltalán nem is ismeri, egy vadidegen csajnak hogy adna már deszertet, meg rózsát, azzal, hogy tetszel nekem? Hogy tetszhet neki egy idegen lány, akit nem is ismer? :D Egy idegen ember nem tetszhet, hiszen nem is ismered, meg hogy ki az, aki egy idegennek ad ajándékot? :D Talán csak a mikulás bácsi. :)

2011. nov. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

igazábol nem teljesen ismeretlen..

nem másik suli csak testvérislola (egyik a fiú másik láy gimi) és az utca másik oldalán van.

2011. nov. 25. 14:35
 13/14 anonim ***** válasza:

13:30-as.

Már megbocsáss hogy nem a te igényeidnek megfelelő válasszal áltam elő, de képzeld van olyan lány akinek ez a szimpatikus hozzáállás, nem a mizu-mizu-mizu...


Ha te annyira jobban tudod mit kellene a kérdezőnek csinálnia akkor tippeket adj neki, ne engem olts le!

Hja hogy ötleted nincs?! Igen, ez már valóban ad okot a kötekedésre...

2011. nov. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Előző vagyok:


Ez hiányzik még a teljességhez: Igenis tetszhet egy idegen embernek a másik, annyira hogy kedveskedik neki valami aprósággal. Én kaptam már vad idegentől rózsát, a munkahelyemen várt a virág az asztalomon.

Másik alkalommal kávét hozott egy pasi csak hogy meglepjen vele és így tudunk beszélgetni.

Megint máskor szív alakúra sütött pogácsával lepett meg egy pasi, hogy így valljon szerelmet.

Volt olyan alkalom hogy reggel munkába menet vettem észre hogy az autóm szélvédője be volt borítva rózsával, az autómra meg rá volt festve hogy szeretlek (amiért baromi ideges voltam, hogy fogom leszedni).


Szóval ha nem is hiszed, de vannak ilyenek.

2011. nov. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!