Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Alkohol. Elnézést kérjek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alkohol. Elnézést kérjek?

Figyelt kérdés
Egy házibuliban beszélgettem egy lánnyal aki régóta tetszik de eddig csak látásból ismertem. Szerintem jól eldumcsiztunk de annyi lejött hogy ő nagyon maradi csaj ami persze nem baj csak bennem volt egy kis alkohol és alig tudtam magamról és lehet egy kicsit le irtam magam előtte. Nem voltam bunkó meg semmi csak azért magyaráztam össze-vissza. Engem nagyon bánt hogy ilyennek látott, de nem tudom a magyarázkodás megéri-e mert ugye az magyarázkodik aki... Igazából nem találkozunk gyakran( én egyetemista vagyok, ő gimis) csak azért tervbe volt véve nálam. A kérdés ráírjek-e és ha igen mit.
2011. máj. 24. 00:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha írsz, akkor se magyarázkodj, csak kérj elnézést, ha esetleg megbántottad a viselkedéseddel.
2011. máj. 24. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne csinálj semmit. A véleményedet elmondtad neki, legalább őszinte voltál.
2011. máj. 24. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha akarsz tőle valamit, nyilván neked kell kezdeményezned - hiszen ő konzervatív ezen a téren (vannak még ilyen nők?!)

Pont adja magát, hogy ráírj, megkérdezd hogy érezte magát, és szabadkozz egy kicsit, amiért részegen esetleg a terhére voltál - persze beleszőve, hogy ez azért nem minden nap szokott előfordulni nálad.

2011. máj. 24. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ha ezt gondolod róla akkor ne kezdj vele! Hagyd meg annak aki őszintén örül egy maradi csajnak.

Nincs sok értelme elnézést kérni, csak őszinte voltál. Neked is a partyribancok kellenek. Nincs ebben semmi rossz. Ma már ez a megszokott.


19/l

2011. máj. 24. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát igen, hétvégén én is így jártam. Nem is tudom, emlékszek-e mindenre, amit mondtam a lánynak... :S
2011. máj. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Utolsótól kérdezném hogy mit fogsz most csinálni.

Előtte szólónak 19L-nek egyáltalán nem rágódnék rajta hogyha nem érdekelne. Herótom van a partyri.ancoktól és csodálkozom hogy van egy lány manapság aki nem ilyen......

2011. máj. 25. 00:32
 7/7 anonim ***** válasza:
Következő találkozásunkkor szerintem megbeszélem vele, nem hiszem, hogy írok neki ez ügyben.
2011. máj. 25. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!