Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az gáz hogyha barátnőm szüleit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz hogyha barátnőm szüleitől úgy kérek elnézést, hogy, , elnézést a túlórázásért " mivel sokáig maradtam náluk?

Figyelt kérdés
Vagy jó ez így?
2011. ápr. 9. 12:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát ez a túlórázás dolog úgy hangzik, mintha valami prostinál lettél volna. Miért kéne elnézést kérned egyáltalán? Ha nekik ez nem tetszik, majd úgyis mondani fogják a lányuknak, hogy máskor ne maradj ilyen sokat.
2011. ápr. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyenek. Lehet, hogy jópofának tartják, de az is lehet, hogy kevésbé. Egyébként kicsit tényleg úgy hangzik, mintha arra utalnál, hogy kicsit sokáig "túlóráztál" a lányukon. :D Egy egyszerű "Elnézést, hogy ilyen sokáig maradtam." is megteszi. De szerintem sokkal jobb ötlet, ha nem is kell elnézést kérned és ha alkalmatlan az időpont, akkor nem maradsz kellemetlenül sokáig náluk.
2011. ápr. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
bocsánat hogy ilyen sokáig nem tudtam elmenni :D:D
2011. ápr. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Inkàbb bocs de a lànyotok nem engedett most megyek micsoda vad macska
2011. ápr. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
egyáltalán miért kell elnézést kérned? gondolom nem zaklattad őket folyton, az meg miért zavarná őket, ha a lányukkal vagy sokáig? :O
2011. ápr. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem zaklattam őket.
2011. ápr. 9. 12:39
 7/7 anonim ***** válasza:
Elég lenne hogy elnézést a zavarásért vagy késői zavarásért úgyis azt fogják mondani hogy ugyan nem zavartál örülünk ha itt vagy :D már ha szeretnek ha nem akk meg áá nembaj aztán ennyi
2011. ápr. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!